Sprayers Neudorff
Sprayers Neudorff – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 7
NEUDORFF Molluscicide against slugs Ferramol, 800 g
299,-
In stock 1 pcs
Molluscicide suitable against: for molluscs, package content 800 g - 374 Kč/1 kg
NEUDORFF Insecticide against pests Spruzit - concentrate, 250 ml
369,-
In stock > 10 pcs
Insecticide suitable against: insects and animal pests, packing volume 250 ml, packing content 200 g - 1,476 Kč/1 l
NEUDORFF AF Insecticide against aphids Neudosan - spray, 250 ml
Discounted -33 %
198,-
299,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Insecticide suitable against: insect repellent, packing volume 250 ml, packing content 200 g - 792 Kč/1 l
NEUDORFF Molluscicide against slugs Ferramol, 2,5 kg
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Molluscicide suitable against: for molluscs, package content 2500 g - 320 Kč/1 kg
NEUDORFF AF Weedkiller Finalsan - spray, 750 ml
388,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Herbicide Total herbicide to remove weeds and grasses, kills mosses and algae. Once dry, Finalsan is harmless to pets and bees. - 517 Kč/1 l
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Záhradná chémia