Whirlpool Chemicals
Whirlpool Chemicals – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 242
MASTERsil Chlorine Eliminator 1,5 kg
185,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, chlorine control, weight 1,5 kg - 123 Kč/1 kg
PWS Chlorine tablets slow dissolving 20 g 3 kg
868,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, disinfection, anti algae and chlorine control, weight 3 kg - 289 Kč/1 kg
Aquarius Aroma Fruit Aqua SPA for whirlpool 125 ml
218,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - tropical fruit aroma, relaxing effect, volume 125 ml, suitable for massage pool - 1,744 Kč/1 l
PWS Aromatic essences for whirlpools Frosty Australia 0,5 l
560,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - aroma of eucalyptus, mint and tea tree, relaxing the airways, refreshing and relaxing effect, volume 500 ml, does not contaminate the filter, fully soluble and...
PWS Aromatic essences for whirlpools New Zealand 0,5 l
560,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - citrus aroma, flowers and soft woods, regenerative, refreshing and relaxing effect, volume 500 ml, does not contaminate the filter, fully soluble and suitable for...
PWS Aromatic essences for whirlpool Australia 250 ml
351,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - aroma of eucalyptus and tea tree, chilly, regenerating and relaxing effect, volume 250 ml, does not contaminate the filter, fully soluble and suitable for use in a...
PWS Scented essences for whirlpools Sweet California 0,5 l
560,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - Strawberry flavor, orange and vanilla, regenerative, relaxing and relaxing effect, volume 500 ml, does not contaminate the filter, fully soluble and suitable for...
PWS Aromatic essences for whirlpools Mandarin 20 ml
120,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - tangerine flavor, regenerative, refreshing and relaxing effect, volume 20 ml, does not contaminate the filter, fully soluble and suitable for use in a massage pool...
PWS Aromatic essences for whirlpools Strawberry 20 ml
120,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - Strawberry flavor, relaxing, refreshing and relaxing effect, volume 20 ml, does not contaminate the filter, fully soluble and suitable for use in a massage pool -...
PWS Aromatic essences for whirlpools Citronella 20 ml
120,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - aroma of lemongrass and citrus fruits, relaxing, refreshing and relaxing effect, volume 20 ml, does not contaminate the filter, fully soluble and suitable for use...
PWS Aromatic essence for whirlpool Australia 20 ml
120,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - aroma of eucalyptus and tea tree, chilly, regenerating and relaxing effect, volume 20 ml, does not contaminate the filter, fully soluble and suitable for use in a...
Aquarius Aroma Mint Aqua SPA for whirlpool baths 125 ml
218,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - mint aroma, relaxing effect, volume 125 ml, suitable for massage pool - 1,744 Kč/1 l
Aquarius pH Minus Spa 0,5 kg
71,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for whirlpools, PH regulation, weight 0,5 kg - 142 Kč/1 kg
PWS Aromatic essences for whirlpools Mulberry flowers 20 ml
120,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - aroma of white flowers and flowers, relaxing, refreshing and relaxing effect, volume 20 ml, does not contaminate the filter, fully soluble and suitable for use in a...
CF GROUP Chlorine mediPOOL slow dissolving tablets 20 g 1,0 kg
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, disinfection, weight 1 kg - 249 Kč/1 kg
CF GROUP mediPOOL pH+Plus granulate 1,0 kg
99,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
pH Regulator - granulate for increasing the pH value in swimming pools and whirlpools, fast dissolving form for direct dosing, stabilizes water for proper disinfection function,...
Aquarius Flake Spa 0,5 l
202,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for whirlpools, flocculation, weight 0,5 kg - 404 Kč/1 kg
CF GROUP mediPOOL Rapid - filter and cartridge cleaner 1,0 l
299,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, multi-functional and sediment remover, weight 1 kg - 299 Kč/1 kg
CF GROUP mediPOOL Sealer, non-foaming 1,0 l
199,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, anti algae, overwintering and hardness control, weight 1 kg - 199 Kč/1 kg
Aquarius Tester 3 in 1 SPA 10 pcs
151,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
PH Tester - the chlorine value should be in the region of 0,3-0,6 mg/l, The ideal pH value is 7.2-7.6, optimum value of total alkalinity between 80 - 120mg/l - 3,020 Kč/1 kg
Aquarius Spa Cleaner 0,5 l
188,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for whirlpools, disinfection, weight 0,5 kg - 376 Kč/1 kg
CF GROUP mediPOOL STOP Algae - Algae protection, non-foaming 1,0 l
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, anti algae, weight 1 kg - 179 Kč/1 kg
In the category Whirlpool Chemicals on Alza.cz, we currently have a total of 242 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Chémia pre vírivky