Alza Benefit slevy - Kitchen & Household Supplies
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 4,763
BOSCH MFQ4080 Styline
1,799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Mixer power input 500 W, number of speeds: 5, container volume 0,7 l, container material: plastic, rod extension, dough hooks, whisks and mixing bowl, white colour,...
Siguro EB-H250Y Cosy Hug
Great price
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heated Blanket - power 120W, number of temperature settings: 9, automatic shutdown, timer, remote control, display, laundry option, intensity settings and overheat protection,...
Rohnson R-387
599,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron steam, input 2800 W, sprinkling, tank volume 380 ml, steam output 40 g/min, steam boost 180 g/min, ironing board made of ceramics, cable length 180 m, black...
Siguro Vacuum Sealer Bags 25×30cm, 25pcs
Great price
from
212,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vacuum Bags - for storing food and ensuring it lasts longer, 3D structure for easy air extraction, withstands temperatures from -20 to 90°C, can be used in the microwave and...
TrueLife HeatBlanket 1508
990,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heated Blanket - temperature adjustable from 25 to 35 °C, 3 temperature settings, power consumption 60 W, automatic shutdown, timer, laundry option, intensity settings and overheat...
MORA SM 585 W
7,890,-
In stock > 5 pcs
Dishwasher - energy efficiency class D,, child safety lock and AquaStop, end-of-cycle chime and dry AutoOpen, cutlery storage in drawer, dimensions 84.5 × 44.8 × 61 cm (H×W×D)
Bery Jones Pine nuts 250g
Great price
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pine nuts, 250 g - 1,556 Kč/1 kg
Bery Jones Cashews in yoghurt 500g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - cashew in yoghurt, 500 g - 398 Kč/1 kg
AIR WICK Spray Pure Fresh Breeze 240 ml
Amazing Deal
89,-
Save 10.90
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 371 Kč/1 l
Kenwood KM Titanium Chef Patissier XL KWL90.124. SI
18,990,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1400W, bowl volume 7 l, bowl material stainless steel, whipping , mixing and kneading, weight 11kg, colour: grey
Tefal SV6131E0 Express Easy
2,799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Steam Generator with vertical steaming, power: 2200W, stream output: 120g/min, water tank volume: 1700ml, soleplate material: ceramics, power cord length: 1,6 m, steam boost: 350...
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 54 %
Bery Jones Dried Cranberries (Cranberry) 1kg
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 1000 g - 249 Kč/1 kg
Bery Jones Chocolate filled crispy pads gluten free source of fibre 500g
Great price
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine chocolate filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 238 Kč/1 kg
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 358 Kč/1 kg
ETA Mezo III Bravo 3034 90010
2,999,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1000W, internal gears material metal, bowl volume 4 l, bowl material stainless steel, whipping , mixing and kneading, weight...
Siguro BO-G35 Built-in Oven Black
Great price
6,490,-
In stock > 5 pcs
Built-in Oven energy class A, volume 65 l, quick preheat function, grill, upper heating, defrosting, bottom heating, pizza setting, ventilator and static baking, oven cleaning...
Campgo FoamTrip
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Travel Pillow - for adults, ergonomically shaped, with a loop, washable cover, filling material memory foam, cover material 100% polyester, for the neck, breathable in the neck...
Siguro Cosy Hug H250E
Great price
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heated Blanket - power 120W, number of temperature settings: 9, automatic shutdown, timer, remote control, display, laundry option, intensity settings and overheat protection,...
DOMO DO244SV
4,289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - antibacterial, for all types of floors, charging time: 5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2500 mAh, power input: 500W, operating time: 60...
Tefal DT6131E0 Access Steam First
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Garment Steamer - power consumption 1300 W, steam output 20 g/min, fast heating, container volume 70 ml, cable length 2,6 m, colour: blue
Bery Jones Pineapple slices 1kg
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - pineapple, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Siguro KM-M320 Kitchen Machine
Great price
4,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1800W, internal gears material metal, bowl volume 6 l, bowl material stainless steel, speed settings: 8, casing material...
Bery Jones Pecans 500g
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 500 g - 698 Kč/1 kg