Deal weeks - Kitchen & Household Supplies

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

All from 4,116
Bery Jones Cashew natural WW320 0,5kg - Nuts
Bery Jones Cashew natural WW320 0,5kg
Great price 199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 169,-
Nuts - natural cashew, 500 g - 398 Kč/1 kg
Rohnson R-447 - Frappe Maker
Rohnson R-447
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 719,-
Frappe Maker - 100 W, 2 speeds, 450ml plastic container suitable for frappe and cocktails
Rohnson R-5788 - Hand Blender
Rohnson R-5788
698,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 558,-
Hand Blender - input power 1000W, speed settings: 2, maximum speed 15000 rev/min, cutting, whisking and mixing, number of blades: 2, dishwasher-safe attachments, leg material...
VILEDA Steam Plus Steam Mop - Steam Mop
VILEDA Steam Plus Steam Mop
2,049,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 1,844,-
Steam Mop - meant for floor mopping, suitable for hard floors and carpets, steam pressure: 0,8bar, steam temperature: 60°C, tank volume: 0,4l, weight: 2,5kg, action radius:...
Bery Jones Dried Apricots 1kg - Dried Fruit
Bery Jones Dried Apricots 1kg
Great price 449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 404,-
Dried Fruit - apricot, 1000 g - 449 Kč/1 kg
ETA Aron 3512 90000 - Robot Vacuum
ETA Aron 3512 90000
Discounted -22 % 3,888,- 4,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 3,499,-
Robot Vacuum for allergy sufferers, animal hair and antibacterial, for all floor types, battery type: Li-ion, operating time: 120 min, charging time: 6 h, noise level: 72 dB,...
Bery Jones Walnuts 500g - Nuts
Bery Jones Walnuts 500g
Great price 219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 175,-
Nuts - natural walnut, 500 g - 438 Kč/1 kg
AIR WICK Lavender meadow and blue flowers refill 20 ml - Diffuser Refill
AIR WICK Lavender meadow and blue flowers refill 20 ml
Amazing Deal 149,- Save 35,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 127,-
Diffuser Refill - aroma of flowers and lavender, volume 20 ml - 7,450 Kč/1 l
Bery Jones Carmel almonds natural USA 500g - Nuts
Bery Jones Carmel almonds natural USA 500g
Great price 169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 135,-
Nuts - natural almond, 500 g - 338 Kč/1 kg
Bery Jones Dates Deglet Nour BIO 500g - Dried Fruit
Bery Jones Dates Deglet Nour BIO 500g
Great price 139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 118,-
Dried Fruit - dates, 500 g - 278 Kč/1 kg
AEG Mastery GlassCare FSE73407P - Built-in Dishwasher
AEG Mastery GlassCare FSE73407P
15,990,-
In stock > 5 pcs
Buy with code 15WEEKAEG15 13,592,- The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart.
Built-in Dishwasher - energy efficiency class D, noise level 44 dB,, overflow protection, wash cycle indicator light, floor projection and dry AutoOpen, cutlery storage in basket,...
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 1kg - Nuts
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 1kg
Great price 139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 111,-
Nuts - roasted and shelled peanuts, 1000 g - 139 Kč/1 kg
Bery Jones salty mix - peanuts with wasabi and corn 1000 g - Nuts
Bery Jones salty mix - peanuts with wasabi and corn 1000 g
Great price 249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 224,-
Nuts - roasted, salted and smoked peanuts and wasabi, 1000 g - 249 Kč/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels peeled 500g - Nuts
Bery Jones Hazelnut kernels peeled 500g
Great price 329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 296,-
Nuts - shelled hazelnut, 500 g - 658 Kč/1 kg
Bery Jones Ginger pieces without SO2 500g - Dried Fruit
Bery Jones Ginger pieces without SO2 500g
Great price 249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 199,-
Dried Fruit - ginger, 500 g - 498 Kč/1 kg
Siguro Quick Iron cover M, grey - Ironing Board Cover
Siguro Quick Iron cover M, grey
Great price 219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 197,-
Ironing Board Cover - top material 100% cotton, filling material felt and foam, drawstring with locking, Velcro strap to release the cover, dimensions 132 × 48 cm, filling...
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g - Cereals
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g
Great price 99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 84,-
Cereals - gluten-free, extruded, fine banana filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 198 Kč/1 kg
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g - Porridge
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Great price 199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 159,-
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g - Nuts
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price 259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 233,-
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...