Furniture BELLATEX
Furniture BELLATEX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,747
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 959 purple
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, purple - 132 Kč/100 g
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 983 chocolate
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, brown - 132 Kč/100 g
BELLATEX 40 × 40 cm, coloured twigs
105,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: white and brown
BELLATEX Pebble 40 × 40 cm, pebbles
105,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: white, green and yellow
Bellatex Sheet Viola 45/055 40 × 60 cm city
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: white, red and blue
Bellatex Linen 90/945 40 × 40 cm grey leaves
105,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: grey
BELLATEX Viola 40 × 60 cm 45/009 teddy bear in a plane
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: grey
Bellatex Yarn Jesenka 50 g - 325 light grey
72,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material polyamide, grey colour - 144 Kč/100 g
Bellatex Cover - Spare husband pillow 55 × 180 cm 90/008 - uni white coffee
315,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: beige
Bellatex Smooth Korall micro - 40 × 40 cm - red
176,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, colour: red
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 993 light pink
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, pink - 132 Kč/100 g
BELLATEX Adéla Seat 62/238 round quilted d.40 cm lily
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Chair Cushion Seat cushion Adéla 62/238 round quilted dia. 40 cm lily
Bellatex Viola 40 × 60 cm - ladybugs - children's motif
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: red, green and yellow
Bellatex Angora Gold Simli 100g, 55 white
69,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - very fine shimmering wool-blend yarn with longer pile for airy patterns, hand wash at 30°c, recommended needle size no. 3-6 mm hook 2-4 mm - 69 Kč/100 g
BELLATEX s. r. o. Yarn Perlina 100 g - 60128 pink
95,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 290 m, for needle size 5,5 mm and hook size 5 mm, pink - 95 Kč/100 g
BELLATEX s. r. o. Yarn Everyday Batik 140 g - 74206 blue, white
109,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 350 m, for needle size 4 mm and hook size 3,5 mm, blue - 78 Kč/100 g
Bellatex Jumbo yarn 100g - 1101 dark teal
61,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - Winter yarn, hand washable at 40°C, recommended needle size no. 4.5-5 mm - 61 Kč/100 g
Bellatex Crepe - 40 × 40 cm - grey checkered
105,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: white and grey
Bellatex Terry Collection Stripe - Towel 16/42 - 50 × 100 cm - light grey
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Classic
Bellatex Terry Collection Stripe - Towel 16/40 - 50 × 100 cm - light green
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Classic
Bellatex Terry Collection Stripe - Towel 17/40 - 70 × 140 cm - light green
361,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Classic
BELLATEX Papatya Cotton Blend batik 100 g, 1013 white, black, grey
61,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton and acrylic, 225 m, for needle size 5 mm and hook size 3 mm, white, black and grey - 610 Kč/100 g
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Nábytok
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Bútorok és lakberendezés