Furniture BELLATEX
Furniture BELLATEX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,747
BELLATEX Yarn Papatya Bloom 100 g, 05 yellow, purple, blue
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton and acrylic, 335 m, for needle size 3 mm and hook size 3 mm, purple, blue and yellow - 660 Kč/100 g
Bellatex Berta cushion 45 × 45 cm 55/611 colourful balls
286,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow decorative, Sublimation-printed, filling material: polyester, coating material: cotton and polyester, colour: red, brown and orange
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 929 yellow
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, yellow - 132 Kč/100 g
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 935 burgundy
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, red - 132 Kč/100 g
BELLATEX Linen 50 × 70 cm, burgundy flower
155,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: white and pink
BELLATEX Adéla Seat 79/230 round smooth d.40 cm rose
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Chair Cushion Seat cushion Adéla 79/230 round smooth dia. 40 cm rosette
BELLATEX Adéla Seat 62/291 round quilted d. 40 cm cats
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Chair Cushion Seat cushion Adéla 62/291 round quilted dia. 40 cm pussy
BELLATEX Cover LADA 15 × 35 153/047 Uni graphite
119,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton and polyester, colour: black
Bellatex Yarn Díva 100 g apricot
61,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 100 g, material microacrylic, 35 cm, colour apricot
BELLATEX Seat DITA 62/410 - round, quilted, d.40cm, blue block with flower
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat round, material: cotton
Bellatex s. r. o. Terry towel Orchid 500 g 76/023 light blue 50 × 100 cm
219,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Classic
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 933 red
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, red - 132 Kč/100 g
BELLATEX Micro roller cover 15 × 35 cm, black
109,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: black
BELLATEX Bench seat 41 / 607 quilted 40 × 120 leaves coloured
599,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 5 × 40 × 120 cm (H × W × L), colour: brown
BELLATEX Linen Viola 40 × 60 cm 45 / 047 little deer with teddy bear
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: brown
Bellatex seat cushion Lada 34/047, smooth, 40 × 40 cm, graphite Uni
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 2 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: grey
BELLATEX s. r. o. - Terry towel Linie 500g L/816 light grey 70 × 140 cm
412,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Towel - classic, material cotton, absorbent, dimensions 70 × 140 cm, weight 500 g/m²
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 919 dark blue
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, blue - 132 Kč/100 g
BELLATEX Cover - spare husband pillow KREP 45 × 120 cm, cob
275,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper,, colour: beige and blue
BELLATEX Cover - spare husband pillow KREP 45 × 120 cm, garden cream
275,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper,, colour: beige, orange and grey
Bellatex Linen Viola 45/087 40 × 60 cm unicorn with swan
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: pink and grey
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Nábytok
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Bútorok és lakberendezés