Furniture BELLATEX
Furniture BELLATEX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,747
Bellatex Terry Collection Stripe - Towel 16/28 - 50 × 100 cm - dark burgundy
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Classic
BELLATEX Pillowcase 90/024 Spare husband, uni light blue
from
235,-
In stock according to variant
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: blue
BELLATEX Dante 100 g set of 2 pcs - 1338 green
98,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 49 Kč/100 g
BELLATEX Adéla Seat cushion 62/227 round quilted d.40 cm sprouting flower grey
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Chair Cushion Seat cushion Adéla 62/227 round quilted dia. 40 cm grey budding flower
Bellatex Linen Viola 45/078 40 × 60 cm pink stars
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: pink
BELLATEX Seat cushion EMA 34/562 smooth 40 × 40 cm Carnation
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Seat angular, material: polyester, cotton and polyurethane, dimensions: 2 × 40 × 40 cm (H × W × L), colour: pink
BELLATEX Cover - spare husband pillow KREP 45 × 120 cm, meadow pink
275,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper,, colour: pink and grey
Bellatex Yarn Díva 100 g cinnamon
61,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 100 g, material microacrylic, 35 cm, colour cinnamon - 61 Kč/100 g
BELLATEX s. r. o. - Terry towel Linie 500g L/815 dark beige 70 × 140 cm
412,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Towel - classic, material cotton, absorbent, dimensions 70 × 140 cm, weight 500 g/m²
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 1101 dark blue
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, blue - 132 Kč/100 g
BELLATEX Linen 60 × 40 cm, meadow grey, pink
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: white, pink and grey
Bellatex Sheet Viola 45/089 40 × 60 cm fairies on grey
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: pink and grey
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 912 light blue
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, blue - 132 Kč/100 g
BELLATEX Cover 40 × 40 cm, garden cream
105,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: beige, orange and grey
Bellatex Bany Uni 60 × 50 cm 760/013 cob brown
174,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toilet Mat - square, non - slip, dimensions 60 × 50 cm (W×L), made of polypropylene, color brown
Bellatex Viola 40 × 60 cm - horses - children's motif
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: brown
BELLATEX s. r. o. - Terry towel Linie 500g L/716 light grey 50 × 100 cm
219,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Classic
Bellatex Terry Collection Stripe - Towel 17/07 - 70 × 140 cm - salmon
361,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Classic
Bellatex Terry Collection Stripe - Towel 16/07 - 50 × 100 cm - salmon
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Classic
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 934 dark red
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 132 Kč/100 g
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 909 anthracite
66,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, grey - 132 Kč/100 g
BELLATEX Linen 60 × 40 cm, meadow grey, pink
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: white, pink and grey
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Nábytok
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Bútorok és lakberendezés