Alza Benefit slevy - Hydrating Skincare Creams
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 30
PATYKA Smoothing Hydrating Body Milk Smoothing Hydrating Body Milk 150 ml
550,-
367 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, regenerating, suitable for sensitive, normal, combination and dry skin, with hyaluronic acid, contains also shea butter and hyaluronic...
Alma Hemp Care - Soothing Butter for Eczema and Psoriasis 60ml
430,-
717 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Body Cream - for both men and women, antioxidant, moisturising, protective, regenerating, nourishing, softening and soothing, suitable for sensitive, normal, combination, dry and...
FRANK BODY Niacinamide Correcting Body Serum 50 ml
289,-
578 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum - ANTIOXIDANT RICH, TACKLE UNEVEN SKIN, HYDRATES & SMOOTHES, FIGHT FREE RADICALS, Vegan-Free, Cruelty-Free, Gluten-Free, Peg Free, Paraben-Free, Silicone Free,...
PATYKA Nutri-Restorative Body Balm Nourishing regenerative body balm 150 ml
700,-
467 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Gel - for both men and women, regenerating, nourishing and soothing, suitable for sensitive, normal, combination and dry skin, contains also shea butter, applicable for:...
FRANK BODY Firming Booty Drops 30 ml
559,-
1,863 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum PERKS & FIRMS, HYDRATES, SMOOTH, Vegan-Free, Cruelty-Free, Gluten-Free, Peg Free, Paraben-Free, Silicone Free, Phthalates Free and Sulfate Free - 1,863 Kč/100 ml
URIAGE Bébé 1st Drying Repairing Spray 100 ml
Great price
289,-
Save 60,-
289 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for kids, effect: soothing and regenerating, 100 ml - 289 Kč/100 ml