Inter-Tech IPC HA-600AA2 600W
Specifications
Performance and format
Performance 600 W
Format ATX
Modularity No
Equipment
Features and functions Thermal speed control, Power switch
Efficiency
Certification 80 PLUS Gold
Performance 91.03 %
Connectors
Connectors ATX 24pin, CPU 8pin / 4+4pin, Floppy 4pin, Molex 4pin, PCI-E 8pin / 6+2pin, SATA 15pin
Number of EPS/CPU 4+4pin 2
PCI Express 8pin / 6+2pin 1pc(s)
Number of serial ATA 15-pin 6pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 4pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 80 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 160 mm (16 cm)
Weight 1.93 kg (1,925 g)
Code:  ITEzs10
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Intertech IPC HA-600AA2 600W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Inter-Tech IPC HA-600AA2 600W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Inter-Tech IPC HA-600AA2 600W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Inter-Tech IPC HA-600AA2 600W