Knitting Yarn VLNIKA
Knitting Yarn VLNIKA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 210
Jana 100g - 67 light blue
67,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jana 100g - 67 st. blue - 67 Kč/100 g
Bellatex Yarn SpagoYarn Rainbow 250 g - 3 brown, mustard
235,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 1000 m, for needle size 3 mm, beige, brown and yellow - 94 Kč/100 g
BELLATEX Yarn Velvet Soft 100 g - 222 dark burgundy
82,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - polyester material, 0.1 m winding, for needle size 6,5 mm and hook size 7 mm, red colour - 82 Kč/100 g
Jana 100g - 40 white
67,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jana 100g - 40 white - 67 Kč/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 304 pink, burgundy
76,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, red and pink - 76 Kč/100 g
BELLATEX Melange Wool 100 g - 940 black
61,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 170 m, for needle size 7 mm and hook size 5 mm, black - 61 Kč/100 g
BELLATEX Melange Wool 100 g - 1002 grey
61,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 170 m, for needle size 7 mm and hook size 5 mm, grey - 61 Kč/100 g
BELLATEX Yarn Artisan 100 g - 9001 green
110,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material wool, 420 m, for needle size 2 mm and hook size 1 mm, blue and green - 110 Kč/100 g
BELLATEX Velvet Soft 100 g - 269 body
82,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 100 m, for needle size 6,5 mm and hook size 7 mm, pink - 82 Kč/100 g
Dante 100g - 1300 white
55,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Dante 100g - 1300 white - 55 Kč/100 g
BELLATEX Melange Wool 100 g - 9001 blue
61,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 170 m, for needle size 7 mm and hook size 5 mm, blue - 61 Kč/100 g
BELLATEX SpagoYarn Rainbow 250 g - 9 purple, pink, turquoise
235,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 1000 m, for needle size 2,5 mm, purple and pink - 94 Kč/100 g
BELLATEX Yarn Violka 50 g - 100 white
65,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,285 m, for needle size 1 mm and hook size 1 mm, white - 130 Kč/100 g
BELLATEX Yarn BELLA 100 g - 55 white
89,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 360 m, for needle size 2 mm and hook size 1 mm, white - 89 Kč/100 g
BELLATEX Yarn Angora Merino Papatya 100 g - 3250 burgundy
69,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 550 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, red - 69 Kč/100 g
Bellatex Yarn SpagoYarn Rainbow 250 g - 6 brown, green
235,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 1000 m, for needle size 3 mm, beige, brown and green - 94 Kč/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 313 blue
76,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, blue - 76 Kč/100 g
BELLATEX Yarn BELLA 100 g - 60 black
89,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 360 m, for needle size 2 mm and hook size 1 mm, black - 89 Kč/100 g
BELLATEX Yarn Angora Merino Papatya 100 g - 5750 dark turquoise
69,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 550 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, blue - 69 Kč/100 g
Lotus Lux 100g - 747 purple
62,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Lotus Lux 100g - 747 purple - 62 Kč/100 g
Lotus Lux 100g - 010 white
62,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Yarn Lotus Lux 100g - 010 white - 62 Kč/100 g
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Pletacie priadze
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kötőfonalak