Lip Care
Lip Care – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 327
LABELLO Bridgerton Peach 4,8 ml
from
76,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, toning, flavour: peach, scent: peach, active ingredients: shea butter
COLLISTAR Not Butter Mask 10 ml
469,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing,
BURT´S BEES Pomegranate Lip Balm 4.25g
New arrival
119,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: apple, scent: apple, - 2,800 Kč/100 g
DAISE Strawberry Kiss 7g
99,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm flavour: strawberry, scent: strawberry, - 1,414 Kč/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #09 Peach Pudding 3,5 g
Great price
259,-
Save 70,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 7,400 Kč/100 g
MIXA Panthenol Comfort Lip Balm 10ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, active ingredients: panthenol
CARE PLUS Sun Protection SPF 30+ 4.8 g
109,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: aloe Vera - 2,271 Kč/100 g
Alma Natural Cosmetics Silver Fir Colourless Regenerating Lip Balm 12g
220,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Lip Balm nourishing, regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: mango butter
TREW Plumplip Plumping and Nourishing Lip Balm 15ml
New arrival
399,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: mint, scent: mint, active ingredients: menthol - 798 Kč/100 g
TOCOBO Collagen Boosting Lip Mask 20 ml
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, active ingredients: collagen
DASIQUE Souffle colour Pot #13 Berry Milk Tea 6,5 g
Great price
299,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 4,600 Kč/100 g
SLICK GORILLA Lip Balm
New arrival
190,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm flavour: mint,
DASIQUE Souffle colour Pot #02 Pomelo Pudding 6,5 g
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 4,600 Kč/100 g
TREW Blueberry Tinted Lip Balm 15ml
New arrival
199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Lip Balm moisturizing, nourishing, toning, flavour: blueberry, scent: fruit,
TREW Tinting Cherry Lip Balm 15ml
New arrival
199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Lip Balm moisturizing, nourishing, toning, flavour: cherry, scent: cherry,
DASIQUE Souffle colour Pot #04 Mango Spread 6,5 g
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 4,600 Kč/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #03 Pink Guava 3,5 g
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 7,400 Kč/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #17 Fig Berry 3,5 g
Great price
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - 7,400 Kč/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #01 Mood Mango 3,5 g
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 7,400 Kč/100 g
SKINFOOD Avocado & Olive Lip Balm 12 g
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, - 1,908 Kč/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #02 Melon Sherbet 3,5 g
259,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 7,400 Kč/100 g
Panthenol Lip Stick
89,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm scent: fragrance free,
DAISE Very Vanilla 7g
99,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, scent: vanilla, - 1,414 Kč/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #04 Plum Dew 3,5 g
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 7,400 Kč/100 g
In the category Lip Care on Alza.cz, we currently have a total of 327 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Starostlivosť o pery a okolie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajakápolók