Ayurvedic Teas
Ayurvedic Teas – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 36
Shoti Maa - Elements - Air: lighter than air - Ayurvedic Yogi Tea
109,-
3,406 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and ayurvedic, bags, tea blend, Dutch, weight 32 g, anise composition, basil, lemongrass, Fennel, cloves, hops, cardamom, licorice, Lavender, orange, Ladder, cinnamon...
Shoti Maa - Chakras - 1st Chakra: I Am - Ayurvedic Yogi Tea
109,-
3,406 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and ayurvedic, bags, tea blend, Dutch, weight 32 g, composition elderflower, lemongrass, cloves, cardamom, licorice, Mint, cinnamon, sage and ginger - 3,406 Kč/1 kg
Shoti Maa - Love for Life - Ayurvedic Yogi Tea
109,-
3,406 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and ayurvedic, bags, tea blend, Dutch, weight 32 g, clove composition, cardamom, orange, cinnamon, stevia and ginger - 3,406 Kč/1 kg
Shoti Maa - Elements - Earth: Touch of Earth - Ayurvedic Yogi Tea
109,-
3,406 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and ayurvedic, bags, tea blend, Dutch, weight 32 g, anise composition, Fennel, cloves, cardamom, Lavender, sage and ginger - 3,406 Kč/1 kg
Shoti Maa - Chakras - 6th and 7th Chakra: Vision - Ayurvedic Yogi Tea
109,-
3,406 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and ayurvedic, bags, tea blend, Dutch, weight 32 g, composition lemongrass, cloves, cardamom, licorice, Mint, cinnamon and ginger - 3,406 Kč/1 kg
Shoti Maa - Chakras - 4th Chakra: Loving - Ayurvedic Yogi Tea
109,-
3,785 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and ayurvedic, bags, tea blend, Dutch, weight 28,8 g, clove composition, cardamom, Linden, cinnamon and ginger - 3,785 Kč/1 kg
Shoti Maa - Elements - Fire: Flame of Purity - Ayurvedic Yogi Tea
109,-
3,406 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and ayurvedic, bags, tea blend, Dutch, weight 32 g, anise composition, Fennel, cloves, cardamom, Nettle, licorice, Mint, roses, cinnamon and ginger - 3,406 Kč/1 kg
Shoti Maa - Chakras - 2nd Chakra: In the Mood - Ayurvedic Yogi Tea
109,-
3,406 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and ayurvedic, bags, tea blend, Dutch, weight 32 g, clove composition, hibiscus, cardamom, licorice, cinnamon, rosehip and ginger - 3,406 Kč/1 kg
Yogi Citron on Balance
199,-
2,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Ayurvedic, tea blend, German, weight 80 g, composition of hibiscus, liquorice and ginger - 2,488 Kč/1 kg
Link Natural Products Samahan 100 sachets
599,-
1,498 Kč/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea - herbal and ayurvedic, bags, tea blend, Sri Lankan, weight 400 g, composition of cumin, liquorice and ginger - 5.99 Kč/pcs - from 1,498 Kč/1 kg
In the category Ayurvedic Teas on Alza.cz, we currently have a total of 36 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Ajurvédske čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajurvédikus teák