Baby Puffs
Baby Puffs – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 99
MOGLi Organic filled raspberry bags 30 g
52,-
1,733 Kč/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals palm oil free, gluten free, no added sugar, alternatively sweetened - 1,733 Kč/1 kg
GERBER Organic carrot crackers 6×100 g
295,-
492 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 12 months of age, without added salt and palm oil - 49 Kč/pcs - from 492 Kč/1 kg
Goodies vegetable sticks 8×30 g
249,-
1,038 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without gluten and added salt - 31 Kč/pcs - from 1,038 Kč/1 kg
SMILEAT Organic corn crisps banana and apple with extra virgin olive oil and vitamin B1 25 g
47,-
1,880 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 8 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten and added sugar - 1,880 Kč/1 kg
MOGLi Organic spelt balls with tomatoes and carrots (Demeter certified) 40 g
57,-
1,425 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without palm oil - 1,425 Kč/1 kg
GERBER Organic strawberry crisps 5×35 g
295,-
1,686 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 8 months of age, without preservatives and artificial dyes and added sugar - 59 Kč/pcs - from 1,686 Kč/1 kg
SMILEAT Organic cereal rings without added sugar 300 g
179,-
597 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids without preservatives and artificial dyes and added sugar - 597 Kč/1 kg
GERBER Organic carrot crisps 5×35 g
249,-
1,423 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without preservatives and artificial dyes and added sugar - 50 Kč/pcs - from 1,423 Kč/1 kg
MOGLi Organic pizza sticks with tomatoes and cheese (Demeter certified) 75 g
70,-
933 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without palm oil - 933 Kč/1 kg
Allnature cornflakes 80 g
29,-
363 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 8 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten and added salt - 363 Kč/1 kg
GERBER Organic Chewing Wheels crispy wheels with banana 7×28 g
295,-
1,505 Kč/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 12 months of age, without soy, added sugar and palm oil - 42 Kč/pcs - from 1,505 Kč/1 kg
GERBER Organic crispy hearts with carrots 7×28 g
295,-
1,505 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 12 months of age, without soy, added sugar and palm oil - 42 Kč/pcs - from 1,505 Kč/1 kg
SMILEAT Organic corn crisps with extra virgin olive oil 38 g
83,-
2,184 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 8 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten and added sugar - 2,184 Kč/1 kg
Kiddylicious cheese flavoured bars 120 g (10×12 g)
259,-
2,158 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten and palm oil - 26 Kč/pcs - from 2,158 Kč/1 kg
HOLLE spelt crispy sticks 80 g
72,-
900 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and added salt - 900 Kč/1 kg
Kiddylicious Soft banana biscuits 6 pcs
130,-
1,083 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 7 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and palm oil - 22 Kč/pcs - from 1,083 Kč/1 kg
HAMÁNEK Rice rounds strawberry and apple 8 × 35 g
295,-
1,054 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and added salt - 37 Kč/pcs - from 1,054 Kč/1 kg
HAMÁNEK Rice wheels raspberry & banana 8 × 35 g
295,-
1,054 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and added salt - 37 Kč/pcs - from 1,054 Kč/1 kg
HAMI Triplets beetroot, spinach, carrot 8×30 g
327,-
10,900 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without added sugar and added salt - 41 Kč/pcs - from 10,900 Kč/1 kg
GERBER Puffs with Carrot and Apple 5× 35g
New arrival
295,-
1,686 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 13 months of age, without preservatives and artificial dyes, soy, added sugar, added salt, palm oil, fish oil and gmos - 59 Kč/pcs -...
GERBER Puffs with Carrot and Strawberry 5× 35g
New arrival
295,-
1,686 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 13 months of age, without preservatives and artificial dyes, soy, added sugar, added salt, palm oil, fish oil and gmos - 59 Kč/pcs -...
HAMI Rings carrot, tomato, pumpkin 8×20 g
229,-
1,431 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 6 months of age, without gluten and added salt - 29 Kč/pcs - from 1,431 Kč/1 kg
Goodies Bluey Banana & Strawberry Heart Puffs 9 × 30 g
219,-
811 Kč/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without added sugar and added salt - 24 Kč/pcs - from 811 Kč/1 kg
Goodies Peanut Crisps 10 × 30 g
New arrival
314,-
1,047 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without preservatives and artificial dyes, soy, added sugar and palm oil - 31 Kč/pcs - from 1,047 Kč/1 kg
In the category Baby Puffs on Alza.cz, we currently have a total of 99 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Chrumky pre deti
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Baba snackek