Bathing Accessories Praha 9 - Čakovice
This page includes all products from category Bathing Accessories that are in stock in our store Praha 9 - Čakovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Bathing Accessories that are in stock in all our branches in Praha.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Bathing Accessories that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
All from 17
TEPE Kids Extra Soft (from 6 years), 4 pcs
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - for the smallest children, ultra-gentle, prevents injury to the gums
WELEDA Calendula Cream Bath & Shampoo 200ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shampoo - recommended age from Birth, liquid, for all hair types, paraben-free, silicone-free and sulphate-free, volume 200 ml - 135 Kč/100 ml
WELEDA Baby Moon Cream for buttocks 75 ml
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nappy cream – volume of 75ml, suitable from the age of 0 years - 279 Kč/100 ml
HiPP Babysanft baby shampoo with conditioner 200 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shampoo - recommended age from Birth, liquid, for all hair types, fragrance-free, silicone-free and pH neutral, volume 200 ml, vegan - 65 Kč/100 ml
WELEDA Calendula Oil Fragrance-Free 200ml
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Oil softening and soothing, suitable for dry skin, - 155 Kč/100 ml
TEGA Baby Foam lounger UNI COLOR - blue
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Bath Pad - foam, anatomically shaped, anti-slip and with incline, blue colour, suitable for children from birth, dimensions: 7 × 26.5 × 46.5 cm (H×W×L)
ZIAJA Baby Magic Bath Foam Chameleon 400 ml
Great price
85,-
Save 14,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, moisturising, nourishing and softening, 400 ml volume - 21 Kč/100 ml
TEGA Baby LUX Owl 102 cm - grey
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Bathtub Length: 102cm, Ergonomic shape and Compartments
LINTEO cotton buds 160 pcs
from
22,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cotton Swabs - eco-friendly, made of 100% cotton and recycled paper - from 0.16 Kč/1 pc(s)
FROSCH EKO Liquid soap Sensitive - 500ml refill
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Soap - for sensitive skin, for sensitive to atopic skin,
MoMi Nata foldable grey
659,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Bathtub Length: 75,5cm, Anti-Slip Finish, Shower Hose Holder, Drain Valve and Folding
Alpa AVIRIL Children's filling 100 g
from
46,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Powder with azulene, chamomile and essential oils
BELLA Cotton Bio Based Hygienic Paper Swabs 300 pcs
from
45,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cotton Swabs - disposable (cotton) - from 0.21 Kč/1 pc(s)
AVEENO Baby Daily Care Moisturizing Milk 150 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Body Lotion - - 166 Kč/100 ml
TrueLife SonicBrush Kid G
Amazing Deal
409,-
Save 90,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 48000 movements per minute, 1 modes, timer and smart function, spare heads: 3 pc(s), with mobile app
WELEDA Calendula Baby Care Set 475ml
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set contains: Calendula Baby Oil 200ml + Calendula Baby Bath 200ml + Calendula Baby Cream 75ml, 100% natural ingredients
ETA Sonetic Kids 171090010 blue
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, timer and battery indicator, spare heads: 2 pc(s)