Alza Benefit slevy - Bathroom Cleaning Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 89
SAVO Anti-mould 500 ml
93,-
186 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mould Remover - for various surfaces, with active chlorine
SAVO Anti-mould bathroom 500 ml
93,-
186 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mould Remover - for the bathroom, with active chlorine
FROSCH ECO Bathroom and Shower Cleaner Lemon 500 ml
99,-
198 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - for bathroom, - 198 Kč/1 l
DETTOL Antibacterial wipes for surfaces 80 pcs
Great price
149,-
Save 10,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 1.86 Kč/1 pc(s)
BREF Color Auto Active Eucalyptus 5× 50g
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 38 Kč/pcs - from 38 Kč/1 pc(s)
CHANTE CLAIR Sgrassatore Levander degreaser and cleaner 750 ml
98,-
131 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - versatile, mineral remover, animal and synthetic oils, for use in the kitchen and in the garage, active and ecological substances also act on stains...
DETTOL antibacterial surface spray Lime and mint 500 ml
94,-
188 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorinated, spray applicator, weight 500 ml
FROSCH ECO Lavender Universal Cleaner 1 l
Great price
70,-
70 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage,
Savo Botanitech cleaning and disinfecting spray 700 ml
84,-
120 Kč/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorine-free, spray applicator, weight 700 ml
CHANTE CLAIR Sgrassatore Lemon degreaser and cleaner 750 ml
98,-
131 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - versatile, mineral remover, animal and synthetic oils, for use in the kitchen and in the garage, active and ecological substances also act on stains...
CILLIT BANG Ultra Cleaner 750 ml
89,-
119 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product and kitchen kills 99.9% of bacteria without chlorine and leaves a fresh and pleasant smell
DETTOL Antibacterial wipes for surfaces Lemon 36 pcs
94,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 2.61 Kč/1 pc(s)
BREF Color Auto Active Flowers 4× 50g
Discounted -14 %
119,-
139,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 30 Kč/pcs - from 30 Kč/1 pc(s)
DETTOL Antibacterial surface spray Lemon and Lime 500 ml
94,-
188 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorinated, spray applicator, weight 500 ml
BREF Color Auto Active Eucalyptus 4× 50g
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 32 Kč/pcs - from 32 Kč/1 pc(s)
FROSCH EKO Universal cleaner Raspberry 1 l
69,-
69 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage,
FROSCH Multi-Purpose Cleaner for Glossy Surfaces, Orange (500ml)
109,-
218 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - kitchen,