Alza Benefit slevy - Bathroom Cleaning Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 89
Sponsored
CILLIT BANG Bathroom descaler 750 ml
Great price
78,-
Save 6,-
104 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover Bathrooms - 104 Kč/1 l
Our brand
AlzaEco Citrus for bathrooms 500 ml
Great price
64,-
128 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - Foam, to remove limescale, grease and organic dirt from bathroom surfaces, citrus scent, does not burden domestic septic tanks or sewage treatment plants -...
SAVO Original 4 kg
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, no applicator
CILLIT BANG Bathroom Cleaning Spray 750 ml
Amazing Deal
77,-
Save 15,-
103 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner against limescale and for a shinier bathroom - 103 Kč/1 l
Ceresit Reno Fuge Joint Repairer 7 ml
from
137,-
21,286 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - joint restorer, waterproof; suitable for walls and floors in the bathroom, shower or kitchen; restores the appearance of faded joints
SAVO Bath 500 ml
69,-
138 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - on the tubs, sinks, tiles, water taps and all sanitary equipment, spray, 500 ml - 138 Kč/1 l
CILLIT BANG Spray No Mould 750 ml
89,-
119 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mould Remover - for various surfaces, with bleach
FROSCH EKO Scale remover with raspberry vinegar 500ml
90,-
180 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - for bathroom, - 180 Kč/1 l
FROSCH EKO Quicksand Lemon 500ml
Great price
68,-
136 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Sand - kitchen, - 136 Kč/1 l
DETTOL Disinfectant spray for surfaces Original 3×500 ml
239,-
159 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - kitchen, chlorine-free, spray applicator, weight 1500 ml - 80 Kč/pcs
FROSCH EKO Hygienic cleaner lavender 500 ml
Great price
83,-
166 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - for bathroom, - 166 Kč/1 l
SAVO Prim Fresh fragrance 1,2 l
67,-
56 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, no applicator, weight 1200 ml
CILLIT BANG Cleaning and disinfecting spray 750 ml
Great price
89,-
119 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner for the bathroom, with cleaning and disinfecting function - 119 Kč/1 l
AlzaEco Citrus for bathrooms 3 l
Great price
199,-
66 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - for bathrooms with fresh scent, removes scale, calcareous deposits, grease and organic dirt from smooth surfaces - 66 Kč/1 l
CILLIT BANG Descaler 750 ml
Great price
84,-
112 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - for bathroom, - 112 Kč/1 l
CLIN Lemon 4L
269,-
67 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - 67 Kč/1 l
AlzaEco white vinegar 10% 5 l
Great price
169,-
34 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 5000 g
DETTOL Antibacterial wet wipes 36 pcs
Amazing Deal
94,-
Save 31,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 2.61 Kč/1 pc(s)
BREF Power Active Lemon 6 × 50g
170,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 28 Kč/1 pc(s)
AlzaEco Citric acid 2 kg
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 2000 g
DETTOL Antibacterial wipes for surfaces 3×36 pcs
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 2.12 Kč/1 pc(s)
BREF Power Active Pine 6× 50g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 30 Kč/1 pc(s)
AlzaEco Sodium percarbonate 1 kg
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - cleaning and bleaching agent based on active oxygen, effectively removes stains, brightens laundry and disinfects, suitable for washing white and...
AlzaEco Citric acid 1 kg
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g