Bathroom Cleaning Products Plzeň
This page includes all products from category Bathroom Cleaning Products that are in stock in our store Plzeň.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 29
Sponsored
CILLIT BANG Bathroom descaler 750 ml
Great price
78,-
Save 6,-
104 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover Bathrooms - 104 Kč/1 l
SAVO Original 4 kg
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, no applicator
SANYTOL Bathroom disinfectant cleaner 500 ml
74,-
148 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - chlorine-free, spray applicator, weight 500 ml
SAVO Original 1,2 l
Discounted -17 %
53,-
64,-
44 Kč/l
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, no applicator, weight 1200 ml
SANYTOL disinfectant universal cleaner 500 ml
74,-
148 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorine-free, spray applicator, weight 500 ml
SANYTOL Duopack Floor Disinfectant + Spray universal
139,-
93 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - floor, chlorine-free, spray applicator, weight 1500 ml - 70 Kč/pcs
SANYTOL Eucalyptus disinfectant all-purpose cleaner spare cartridge 1 l
139,-
139 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorine-free, concentrated, spray applicator, weight 1000 ml
BREF Power Active Lemon 6 × 50g
170,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 28 Kč/1 pc(s)
AlzaEco Sodium percarbonate 1 kg
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - cleaning and whitening agent based on active oxygen, effectively removes stains, brightens laundry and disinfects, suitable for washing both white and...
AlzaEco Citric acid 1 kg
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - citric acid, perfectly dissolves mineral deposits, works excellently in combination with white vinegar, removes limescale from kettles, coffee...
BREF Power Active Pine 6× 50g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 30 Kč/1 pc(s)
AlzaEco white vinegar 10% 3 l
Great price
139,-
46 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 3000 g
VILEDA colours Micro Sharpie 8 pcs
134,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
DOMESTOS Extended Power Atlantic 750 ml
Great price
68,-
91 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorinated, antibacterial, disinfectant, volume 750 ml - 91 Kč/1 l
ESPEON Nitrile Ideal Blue Size M, 100 pcs
Amazing Deal
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Gloves - hypoallergenic, powder-free, nitrile, size M, blue colour, 100 pieces per pack - 1.39 Kč/1 pc(s)
DOMESTOS Extended Power Pine 750 ml
45,-
60 Kč/l
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorinated, antibacterial, disinfectant, volume 750 ml - 60 Kč/1 l
AlzaEco baking soda 1 kg
Great price
67,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g
FROSCH EKO Baby 500 ml
119,-
238 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage,
SPONTEX Top Tex sponge cloth 3 pcs
from
30,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Towel extra absorbent sponge cloth for universal use
SPONTEX Multi microfibre cloth
from
30,-
In stock 3 pcs
Kitchen Towel very absorbent, multi-purpose, microfiber, size: 32 × 32 cm, available in multiple colours: pink, purple, orange, green (colour cannot be selected)
SANYTOL Disinfectant Universal Cleaner Grapefruit 500 ml
82,-
164 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorine-free, spray applicator, weight 500 ml
SAVO Anti-mould 500 ml
93,-
186 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mould Remover - for various surfaces, with active chlorine
SANYTOL Disinfectant Universal Cleaner Citrus 1 l
98,-
98 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorine-free, no applicator, weight 1000 ml
BREF Color Auto Active Eucalyptus 5× 50g
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 38 Kč/pcs - from 38 Kč/1 pc(s)