Black Tea Bags Basilur
Black Tea Bags Basilur – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 35
BASILUR Orient Magic Nights cover 25 × 2 g
New arrival
109,-
2,180 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 9.08 Kč/pcs - from 2,180 Kč/1 kg
BASILUR Advent Calendar Large Cover 24 Tea Bags
New arrival
239,-
5,690 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.98 Kč/pcs - from 5,690 Kč/1 kg
BASILUR Vintage Assorted sachet 19×2g and 6×1.5g
New arrival
119,-
2,532 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 1.98 Kč/pcs - from 2,532 Kč/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Xmas Black Masala 20 × 2g Pack
New arrival
75,-
1,875 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 1.25 Kč/pcs - from 1,875 Kč/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted outer 20 × 2g
New arrival
99,-
2,475 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 1.65 Kč/pcs - from 2,475 Kč/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Xmas Black Spiced Orange Gift Box 20 × 2g
New arrival
75,-
1,875 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 1.25 Kč/pcs - from 1,875 Kč/1 kg
BASILUR RISTON Winter Collection 30 Tea Bags
New arrival
169,-
3,250 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.82 Kč/pcs - from 3,250 Kč/1 kg
BASILUR RISTON Aroma Collection 30 Tea Bags
New arrival
169,-
3,250 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.82 Kč/pcs - from 3,250 Kč/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted paper envelope 40 gastro bags
New arrival
239,-
2,988 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.98 Kč/pcs - from 2,988 Kč/1 kg
BASILUR RISTON Happy New Year Gift Pack 20 Gastro Tea Bags
New arrival
159,-
4,969 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.65 Kč/pcs - from 4,969 Kč/1 kg
BASILUR Orient Assorted cover 25 gastro bags
New arrival
109,-
2,271 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 9.08 Kč/pcs - from 2,271 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Vreckové čierne čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Filteres fekete teák