Alza Benefit slevy - Body Care
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 1,262
Our brand
AlzaEco Liquid Soap Aloe Antibacterial 5 l
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning and moisturising, active substances include aloe vera, alcohol-free,...
SANYTOL Disinfectant gel 250 ml
Amazing Deal
85,-
Save 20,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel on hand. - 34 Kč/100 ml
OLD SPICE Captain Shower Gel and Shampoo 3in1 1000ml
284,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, 1000 ml volume - 28 Kč/100 ml
URIAGE Gentle Deodorant 50 ml
Amazing Deal
279,-
Save 80,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, roll-on, hypoallergenic, long-lasting, volume: 50 ml - 558 Kč/100 ml
HUGO BOSS Hugo 75 ml
Amazing Deal
289,-
Save 501,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, volume: 75 ml - 385 Kč/100 ml
DETTOL Vanilla Flower 250 ml. Dispensers
Great price
94,-
Save 5.90
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, honey fragrance, unisex, volume 250 ml - 38 Kč/100 ml
URIAGE Bariéderm-Cica Insulating Repairing Hand Cream 50 ml
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, hypoallergenic, nourishing, softening and soothing, dermo, , fragrance-free, 50 ml volume - 458 Kč/100 ml
DRICLOR Antiperspirant Roll-On 20 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for both women and men, roll-on, refreshing, does not stain, 20 ml volume - 1,795 Kč/100 ml
OLD SPICE WhiteWater Shower Gel and Shampoo 3in1 1000ml
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, 1000 ml volume - 29 Kč/100 ml
DETTOL Kids Bottleless refill. soap dispenser Bavič 250 ml
94,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Soap -
ANGRY BEARDS Jack Saloon Antiperspirant 150 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, refreshing, long-lasting, 150 ml volume - 113 Kč/100 ml
OLD SPICE Whitewater 85 ml
185,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, citrus fragrance citrus, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 218 Kč/100 ml
ANGRY BEARDS Body & Balls Jack Saloon 230 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal and dry skin, cleaning and moisturising, active ingredients include activated carbon, 230 ml volume - 100 Kč/100 ml
DETTOL Refill Mix for Touchless Dispenser 3 × 250ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, active substances include lactic acid, fruit...
Eneo Neocide washing gel with antimicrobial component 500 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for sensitive, oily, combination and dry skin, antibacterial, hypoallergenic and soothing, for intimate parts, with pump and for everyday use,...
DETTOL Bottleless refill. Honey and vanilla dispenser 3×250 ml
250,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, honey fragrance, unisex, volume 750 ml - 83 Kč/pcs -...
PALMOLIVE Naturals For Kids Shower Gel 750ml
Great price
129,-
Save 10.90
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for normal skin, - 17.20 Kč/100 ml
DETTOL cartridge bezdot. Dispensers Aloe Vera 250 ml
94,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, moisturising, nourishing and refreshing, for everyday use, alcohol-free and no artificial...
WELEDA Moon Wash and Shampoo 400 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - - 125 Kč/100 ml
OLD SPICE Wolfthorn 1000 ml
284,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and refreshing, 1000 ml volume - 28 Kč/100 ml
AlzaEco Liquid soap Lavender 5 l
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, alcohol-free, no artificial colours, paraben-free and...
URIAGE Bariéderm Cica Dermatological Oil 100 ml
Amazing Deal
379,-
Save 120,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, stretch marks, fragrance-free, active substances include bisabolol, for sensitive skin -...
HiPP Babysanft bath foam for the whole family 1 l
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, moisturising, nourishing and softening, formula: vegan, 1000 ml volume - 25 Kč/100 ml
LINTEO SENSITIVE White 5l
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, pH neutral, unisex, volume 5000 ml - 2.98 Kč/100 ml