Alza Benefit slevy - Brown Hair Colour
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 42
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 6-65 (W5) Nougat
139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 278 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 3-65 (W2) Dark Chocolate
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 250 Kč/100 ml
SYOSS Metallics Collection 3-89 Coffee Bronze 50 ml
184,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening and lightening - 368 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Deluxe 760 Dazzling brown 50 ml
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 310 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Root Retouch Brown 3 g
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, powder, number of hair washes: 30, , application method: root or grey coverage
SCHWARZKOPF Creme Supreme 7-16 Cool Ash Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 5-60 Light Chocolate Brown 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 6-16 Cool Ash Dark Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 6-0 Natural Dark Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Root Retouch Light Brown 3 g
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, powder, , application method: root or grey coverage for professional use only
SCHWARZKOPF PALETTE Root Retouch Dark Fawn 3 g
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, powder, number of hair washes: 30, , application method: root or grey coverage
SCHWARZKOPF Creme Supreme 6-68 Dark Caramel Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
KORRES Argan Oil Advanced colourant 8.7 Toffee
Great price
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, number of hair washes: 10, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 778 Kč/100 ml
SYOSS Glossing Toner Cool Brown
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, cream, number of hair washes: 8, , application method: toning for professional use only - 164 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO YE colour Care Refr. Mask 35 200 ml
Great price
405,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, cream, composition: professional, application method: toning - 203 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE ICC 6-1 Ashy Dark Blonde CEE2
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing - 250 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE ICC 8-50 Golden Light Blonde 50ml
125,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing - 250 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Palette Toner – Warm Golden Brown 150 ml
New arrival
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 8, composition: vegan, application method: toning for professional use only - 119 Kč/100 ml