Candle Wax
Candle Wax – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,040
YANKEE CANDLE Olive & Cypress 567 g
684,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 121 Kč/100 g
CMP Advent calendar with scented candles II 24 pcs
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Advent Calendar - contains 24 surprise windows
WOODWICK gift set 3× small candle
889,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - candles with woody scent - 296 Kč/1 pc(s)
BISPOL Tea lights 100 pcs
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - fresh and fragrance free scent, - 1.25 Kč/1 pc(s)
LUMANTE Boat Caffe Sweets 423 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 109 Kč/100 g
JANZEN gift set Cosy Moments Skin 2 pcs
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 310 Kč/1 pc(s)
WOODWICK Cashmere 453 g
689,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 152 Kč/100 g
WOODWICK Ellipse Warm Wool 453,6 g
639,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral, fresh and oriental scent, - 141 Kč/100 g
RITUALS Amsterdam Collection Scented Candle 400 g
1,139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 285 Kč/100 g
LUMANTE French Vanilla Elegance 85 g
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - vanilla scent, - 128 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Christmas Set 2025 9×37 g
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 111 Kč/pcs - from 111 Kč/1 pc(s)
YANKEE CANDLE Christmas Set 2025 II, 3×37 g
364,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 121 Kč/pcs - from 121 Kč/1 pc(s)
WOODWICK Ellipse Spiced Blackberry 453 g
669,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit and sweet scent, - 148 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Golden Pumpkin 122 g
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 188 Kč/100 g
WOODWICK Sun Ripened Berries 609 g
819,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 134 Kč/100 g
WOODWICK Ellipse Evening Onyx 453 g
629,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 139 Kč/100 g
LUMANTE Apple Cinnamon 397 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - oriental scent, - 88 Kč/100 g
LUMANTE Ship Sugar Cookie 423 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet scent, - 109 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Wild Orchid 567 g
684,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
WOODWICK Calming Retreats 609,5 g
649,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and fruit scent, - 106 Kč/100 g
LUMANTE Ship Red rasberry 423 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 109 Kč/100 g
LUMANTE Linen 397 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 88 Kč/100 g
WOODWICK Hinoki Dahlia 85 g
Amazing Deal
219,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral, fruit and wood scent, - 258 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Black Coconut 567 g
599,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 106 Kč/100 g
In the category Candle Wax on Alza.cz, we currently have a total of 1040 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Gyertya viasz