Candle Wax
Candle Wax – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,040
YANKEE CANDLE Christmas set 3×37 g
Pre-sale price
359,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 3× votive candles in glass holders
YANKEE CANDLE Christmas Set: 3 × 142 g
Pre-sale price
699,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 3 medium-sized candle tumblers
YANKEE CANDLE Christmas Set: Book of 24 × 37 g
Pre-sale price
2,149,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 24× votive candles in glass holders
YANKEE CANDLE Christmas Set: 3 × 9.8 g
Pre-sale price
289,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 3 tea lights and a candle holder
YANKEE CANDLE Christmas Set 368 g
Pre-sale price
1,349,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 1 medium-sized candle and a 100 ml reed diffuser
YANKEE CANDLE Christmas Set 485.6 g
Pre-sale price
1,279,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 1 medium-sized candle, 12 tea lights, a candlestick and a pair of scissors
YANKEE CANDLE Christmas Tumbler Set 411 g
Pre-sale price
1,229,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 1 tumbler candle, a pair of scissors and a candle snuffer
YANKEE CANDLE Christmas Set: 4 × 37 g
Pre-sale price
459,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 4× votive candles in glass holders
YANKEE CANDLE Christmas Set: 2 × 213 g
Pre-sale price
869,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 2 small candle tumblers
YANKEE CANDLE Gift Set 10 × 9.8 g
Pre-sale price
449,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 10 tea lights and a candle holder
YANKEE CANDLE Christmas Tree Set 824.2 g
Pre-sale price
3,529,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 4 small candles, 8 votive candles in glass holders, 9 tea lights, 1 glass candle holder, 1 pair of scissors and 1 candle snuffer
CMP Advent calendar with scented candles III 24 pcs
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Advent Calendar - contains 24 surprise windows
Charmed Aroma Harry Potter Turner - Time turner 298 g + gold plated necklace 1 pc
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 671 Kč/100 g
BISPOL Maxi Column Beige 900 g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 16.56 Kč/100 g
BISPOL Column Cream 800 g
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 19.88 Kč/100 g
BISPOL Conical Yellow 10×53 g
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - classic, without perfume, with a cotton wick, set of 10 pieces, High, material paraffin, burning time 7 h - 11.90 Kč/1 pc(s)
BISPOL Conical Cream 10×53 g
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 10.90 Kč/svíčka - from 21 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Soft Wool & Amber 22 g
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Wax - - 4,500 Kč/1 kg
CMP Set of Christmas scented candles 4 pcs
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 70 Kč/1 pc(s)
BISPOL Apple-Cinnamon 30 Pcs
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - Holiday/Christmas scent, - 3.97 Kč/candle - from 34 Kč/100 g
Charmed Aroma Harry Potter Ravenclaw - Ravenclaw 326 g + necklace 1 pc
1,259,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 393 Kč/100 g
BISPOL Gingebread 500 g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 36 Kč/100 g
BISPOL Orange 30 Pcs
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 3.30 Kč/candle - from 28 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Sweet Plum Sake 623g
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 77 Kč/100 g
In the category Candle Wax on Alza.cz, we currently have a total of 1040 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Gyertya viasz