Candles & Fragrances Ostrava
This page includes all products from category Candles & Fragrances that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 33
Sponsored
AMBI PUR Spring Awakening 2×185 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 75 Kč/ks - from 403 Kč/1 l
LUMANTE Boat French Vanilla Elegance 423 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - vanilla scent, - 109 Kč/100 g
WOODWICK gift set 3× small candle
849,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - candles with floral scent
LUMANTE Boat Lavender Essential Oil 423 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - lavender scent, - 109 Kč/100 g
LUMANTE Boat Caffe Sweets 423 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 109 Kč/100 g
LUMANTE Ship Sugar Cookie 423 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet scent, - 109 Kč/100 g
BISPOL Conical Metallic Silver 10×53 g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 17.90 Kč/svíčka - from 34 Kč/100 g
Siguro AD-E210LW Lulworth Skipper
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 300ml, led backlight, intensity settings, humidifier, timer and automatic shutdown, number of colours: 7, operating time: 30 h, recommended...
TrueLife AIR Diffuser D4
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 140ml, led backlight, humidifier and automatic shutdown, number of colours: 7, operating time: 17 h, colour: black
California Scents, Car Scents Coronado Cherry
Amazing Deal
89,-
Save 10,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Air Freshener - Cherries - 212 Kč/100 g
Siguro AD-F400LW Clouded Skipper
Great price
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume 200 ml, power 12 W, silent operation (<36 dB), časovač, automatické vypnutí, 2 barvy podsvícení (modrá, oranžová) + simulace ohně, možnost...
TrueLife AIR Diffuser D3 Light
490,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 120ml, led backlight and automatic shutdown, number of colours: 7, operating time: 5 h, recommended room size: 25m2, colour: brown
Siguro AD-F401B Grizzled Skipper
Great price
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume 200 ml, power 12 W, silent operation (<36 dB), časovač, automatické vypnutí, 2 barvy podsvícení (modrá, oranžová) + simulace ohně, možnost...
CONCEPT ZV2021 Perfect Air Smart
2,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Humidifier recommended room size: 50m2, ultrasound, power consumption: 110W, humidification capacity: 350ml/hour, water tank capacity: 4,6l, noise level: 35 dB, timer,...
Siguro AD-F231DW Sundown
Great price
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 400ml, led backlight, intensity settings, humidifier, timer and automatic shutdown, number of colours: 7, operating time: 10 h, recommended...
Saloos Eucalyptus 10ml
92,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - single-component, eucalyptus notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, massages, volume 10 ml - 92 Kč/10 ml
California Scents Newport New Car
Amazing Deal
89,-
Save 10,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Air Freshener - new car smell - 212 Kč/100 g
Siguro AD-R650LW Aroma Glow WiFi
Great price
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 400ml, led backlight, intensity settings, humidifier, timer and automatic shutdown, number of colours: 7, operating time: 10 h, recommended...
Siguro AD-C351CB Swallowtail Ceramic
Great price
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser container volume 100ml, power 9W, ceramic body, timer, silent operation (<35dB), automatické vypnutí, 7 barev podsvícení, doporučená velikost místnosti 20-40m2,...
Siguro AD-P100W Plug and Sense
Discounted -23 %
999,-
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - led backlight, timer and interval mode, number of colours: 1, recommended room size: 100m2, noise level: 36 dB, colour: white
Saloos Lavender 10ml
Great price
from
155,-
Save 10.40
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - single-component, lavender notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, massages, volume 10 ml - from 167 Kč/10 ml
Mr & Mrs FRAGRANCE Cesare Fresh Air
Amazing Deal
129,-
Save 30,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Air Freshener - Car air freshener, citrus wood scent
Siguro AD-K355Y Koala's Lullaby
Great price
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 90ml, led backlight, humidifier, automatic shutdown and children's design, number of colours: 1, operating time: 4 h, recommended room...
Siguro AD-K355O Fox's Lullaby
Great price
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 95ml, led backlight, humidifier, automatic shutdown and children's design, number of colours: 2, operating time: 4 h, recommended room...