Cheap cleaning Products
On this page you will find cleaning Products at the lowest prices, more so all cleaning Products ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is CILLIT BANG Bathroom descaler 750 ml marked at 28 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 1,145
ALORI Granite Sink Cleaner 250 ml
323,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - suitable for granite sinks
HG shower protection 250 ml
324,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner Extremely easy to use, suitable for surfaces of all materials - 1,296 Kč/1 l
HG hygienic whirlpool cleaner 1 l
from
306,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner for whirlpools, based on natural ingredients, cleans the whirlpool system hygienically and safely - from 324 Kč/1 l
HG Carpet and Fabric Cleaner 1 l
from
306,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo for carpets and fabric covers, removes dirt - from 324 Kč/1 l
Horewell Nano stainless steel protection 100 ml
325,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Stainless Steel Cleaner - nano protection, for stainless steel, surface protection
Horewell Nano ceramic protection 100 ml
325,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bathroom Cleaner - 3,250 Kč/1 l
Horewell Nano glass protector 100 ml
325,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bathroom Cleaner - 3,250 Kč/1 l
PWS Waste Cleaner 3l
329,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Drain Cleaner suitable for pools, sediment remover, weight 3 kg
Pharma Activ Colloidal Silver Ag100 50ppm 300ml
Discounted -5 %
329,-
349,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colloidal Silver - colloidal silver (Ag) 50 ppm (50mg/L), volume 300ml
KREATOR Pen for waste drum 5m KRTH50304
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drain Cleaner - Extension pen with drill tip on drum, galvanized spiral, length 5 m, pen diameter 5 mm
CORNAT Pipe Cleaning Spiral 9 mm, 5 m
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drain Cleaner - with clip and claw, plastic handle, red, spring steel, galvanized
BROS Microbec for cesspools, septic tanks and WWTPs 1 kg
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Septic Tank Bacteria - Enzymatic product for the biodegradation of the contents of septic tanks and cesspools, also designed for environmentally friendly wastewater treatment...
MIELE MicroCloth HyClean
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth - 1 piece, antibacterial universal cloth for improved hygiene, special silver ions prevent bacteria growth, retains freshness even when wet, for dry or wet use,...
BioBak Bacteria for laps 0,5 kg
331,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Drain Cleaner , breaks down fat, fatty deposits and maintains the proper functioning of the fat pad
BioBak Sink Bacteria 0,5 kg
331,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Drain Cleaner , to unclog and clear clogged and blocked waste pipes
TIKKURILA Sauna wood cleaner 1l
334,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wood Cleaner - cleans the wood deeply, is not aggressive, does not cause discolouration, does not dry out, use especially for seat cushions and back rests of sauna benches, the...
JAR Pomegranate 4×900ml + JAR Lemon 450ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, no applicator, dermatologically friendly, perfumed, phosphate-free, concentrated, chlorine-free, total volume 4050 ml, 5 pc(s) pcs per pack - 84 Kč/1 l
JAR Power Spray 3-in-1 4×500ml + JAR Lemon 450ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, spray applicator, dermatologically friendly, perfumed, dye-free, chlorine-free, total volume 2450 ml, 5 pc(s) pcs per pack - 138 Kč/1 l
JAR Sensitive Tea Tree & Mint 4×900ml + JAR Lemon 450ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, no applicator, dermatologically friendly, perfumed, concentrated, chlorine-free, total volume 4050 ml, 5 pc(s) pcs per pack - 84 Kč/1 l
Bacti zs - bacteria for cesspools and septic tanks - 0,5kg
339,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Septic Tank Bacteria - Extra effective bacteria for septic tanks and septic tanks - 678 Kč/1 kg
BioBak Bacteria for cesspools and septic tanks 0,5 kg
339,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Septic Tank Bacteria - Winterizer, ideal for cottages and cottages, breaks down solid organic waste and toilet paper, continuously removes odours, breaks down all sediments and...
BioBak Bacteria for latrines, garden toilets, 0,5 kg
339,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Septic Tank Bacteria - completely breaks down excrement and toilet paper, reduce export costs, will extend the life of the dry toilet, safe to use, weight 0,5 kg - 678 Kč/1 kg
REAL Green Floors 5 l
339,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for floors, - 68 Kč/1 l
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Čistiace prostriedky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztítószerek és takarítószerek