Cheap maté Teas
On this page you will find maté Teas at the lowest prices, more so all maté Teas ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is ORIENTAL Maté Pampero (roasted) marked at 57 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 78
English Tea Shop Advent calendar Triangle 25x1,5g
329,-
8,773 Kč/kg
Currently Unavailable
Advent Calendar Tea, Bio, British brand, a great gift, 25 pyramids of syp tea, 13 flavours - 8,773 Kč/1 kg
Tea Garden Mate La Traviata 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 500 g, composition of holly, strawberry and rhubarb - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden Mate Hula Hopp 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 1,998 Kč/1 kg