Cheap toothpastes Sorted by Dental Problems
On this page you will find toothpastes Sorted by Dental Problems at the lowest prices, more so all toothpastes Sorted by Dental Problems ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is PARODONTAX Gum Strengthening and Protection Fresh Mint with Hyaluronic Acid 2×75 ml marked at 39 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 271
BIOMED Citrus Fresh 100 g
119,-
1,190 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, fruit flavour, volume 100 ml - 1,190 Kč/1 l
BIOMED Charcoal 100 g
Great price
119,-
Save 10,-
1,190 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, with activated charcoal, gum protection, cavity protection, enamel protection, herbal flavour, volume 100 ml - 1,190 Kč/1 l
BIOMED Sensitive 100 g
Great price
119,-
Save 10,-
1,190 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 100 ml - 1,190 Kč/1 l
BIOMED Superwhite 100 g
Great price
119,-
Save 10,-
1,190 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 100 ml - 1,190 Kč/1 l
NATURA SIBERICA Kamchatka mineral 100 g
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, enamel protection, herbal flavour
ELMEX Caries Protection 75 ml
from
68,-
1,587 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - from 1,587 Kč/1 l
WHITE PEARL NanoCare 100 ml
Discounted -7 %
119,-
129,-
1,190 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, volume 100 ml - 1,190 Kč/1 l
SENSODYNE Repair & Protect 75 ml
119,-
1,587 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,587 Kč/1 l
GUM Ortho 75ml
119,-
1,587 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - gum protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,587 Kč/1 l
LACALUT Multi effect 75 ml
124,-
1,653 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,653 Kč/1 l
WOOM Kids Peach 3-8 years, 50 ml
125,-
2,500 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, fruit flavour, volume 50 ml - 2,500 Kč/1 l
WOOM Junior Bubble Gum, children's from 6 years, 50 ml
125,-
2,500 Kč/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, fruit flavour, volume 50 ml - 2,500 Kč/1 l
KAREX Kinder without fluoride 50 ml
129,-
2,580 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, children's, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 50 ml - 2,580 Kč/1 l
LACALUT White & Repair 75 ml
129,-
1,720 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
SENSODYNE Repair & Protect Extra Fresh 75ml
129,-
1,720 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
SENSODYNE Repair & Protect Whitening 75 ml
129,-
1,720 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
HERBADENT Original herbal toothpaste with fluoride 75 g
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, helps prevent gum disease, with fluoride, with cloves, herbal flavour
SENSODYNE Complete Protection Whitening 75 ml
129,-
1,720 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
PARODONTAX Whitening 75 ml
129,-
1,720 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
LACALUT White 75 ml
135,-
1,800 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, volume 75 ml - 1,800 Kč/1 l
HELLO COCO Enzymatic Whitening Toothpaste – Grape Flavour 75 g
New arrival
139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, sulfate-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour
HELLO COCO Enzymatic Whitening Toothpaste – Watermelon, 75 g
New arrival
139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, sulfate-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour
SENSODYNE Advanced Whitening Deep Clean 75ml
New arrival
139,-
1,853 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,853 Kč/1 l
SPLAT Juicy Lab Kids' Toothpaste Pear 55ml
139,-
2,527 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, fruit flavour, volume 55 ml - 2,527 Kč/1 l
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné pasty podľa problému
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fogkrémek probléma szerint