Alza Benefit slevy - Conditioners & Balms
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 149
HERBAL ESSENCES Coconut Scent Hydrate 250 ml
135,-
54 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and nutrition, best for hair type: for all hair types, normal and dry - 54 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Miracles Hydra Glow Hydrating Conditioner 160 ml
109,-
68 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: dandruff, gloss and hydration, best for hair type: for all hair types - 68 Kč/100 ml
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Hydrate Conditioner 250 ml
849,-
340 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: normal and dry - 340 Kč/100 ml
HERBAL ESSENCES Aloe Moisturise 250 ml
135,-
54 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and nutrition, best for hair type: for all hair types, normal and dry - 54 Kč/100 ml
HERBAL ESSENCES Rose Scent Petal Soft 250 ml
135,-
54 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition and softness, best for hair type: for all hair types, normal and dry - 54 Kč/100 ml
HERBAL ESSENCES Orange Scent Volume 250 ml
135,-
54 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume and strengthening, best for hair type: for all hair types, soft and normal - 54 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GLISS Colour Perfector 200 ml
120,-
60 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume, gloss, hydration, regeneration, deep cleaning and protection, best for hair type: coloured Hair, greasy hair, normal, damaged and...
PANTENE Pro-V Thick & Strong 275 ml
99,-
36 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, nutrition and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 36 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Sun Care After Sun Express Conditioner 200 ml
599,-
300 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, regeneration, nutrition, deep cleaning, easy combing, protection and softness, best for hair type: for all hair types -...
SYOSS Intensive Conditioner Keratin 250 ml
169,-
68 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition, best for hair type: for all hair types - 68 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Aqualight 350 ml
169,-
48 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, nutrition and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 48 Kč/100 ml
BIONE COSMETICS Bio Keratin + Caffeine Rinseless Conditioner 260 ml
99,-
38 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration and nutrition, best for hair type: soft, normal, damaged and dry - 38 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Miracles Molecular Bond Repair Conditioner 160 ml
109,-
68 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: for all hair types - 68 Kč/100 ml
HERBAL ESSENCES Chamomile 250 ml
135,-
54 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss and softness, best for hair type: for all hair types and normal - 54 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Ultimate Repair Conditioner 200 ml
789,-
395 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, regeneration and nutrition, best for hair type: coloured Hair, for all hair types and damaged - 395 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss Full Hair Wonder express balm 200 ml
190,-
95 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Balm - effect: nutrition, easy combing and strengthening, suitable for: for all hair types, damaged and fine and thinning hair, leave-in, volume: 200 ml - 95 Kč/100 ml
YVES ROCHER detoxifying conditioner 200 ml
229,-
115 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition, best for hair type: for all hair types and greasy hair - 115 Kč/100 ml
OLAPLEX No. 5P Blonde Enhancer Toning Conditioner 250 ml
749,-
300 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition, easy combing and yellow tones, best for hair type: blond - 300 Kč/100 ml
ZENZ No. 08 Deep Wood Conditioner 250 ml
890,-
356 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition, best for hair type: dry - 356 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle 200 ml
120,-
60 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, smoothing, regeneration and deep cleaning, best for hair type: for all hair types, damaged, dry, frizzy and unruly and...
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner, 1000 ml
899,-
90 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition and easy combing, best for hair type: for all hair types and dry - 90 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Luxe Oil Keratin Protect Conditioner 200 ml
499,-
250 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition and protection, best for hair type: for all hair types - 250 Kč/100 ml
REDKEN Acidic Grow Full System Thickening Conditioner 300 ml
859,-
286 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume, hydration and strengthening, best for hair type: for all hair types, soft and fine and thinning - 286 Kč/100 ml
OLAPLEX No. 5 Fine Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1,999,-
200 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume, regeneration and strengthening, best for hair type: soft and damaged - 200 Kč/100 ml