Alza Benefit slevy - Conditioners & Balms
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 149
K18 Damage Shield Protective Conditioner 473 ml
New arrival
1,290,-
273 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Conditioner gives the following effect: gloss, smoothing and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 273 Kč/100 ml
AUSSIE SOS Repair & Revive 200 ml
Great price
159,-
Save 9.99
80 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, nutrition and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 80 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Miracles Lift'N'Volume Thickening Conditioner 160 ml
109,-
68 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: dandruff, best for hair type: for all hair types - 68 Kč/100 ml
AUSSIE SOS Soothe & Hydrate 200 ml
159,-
80 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, nutrition and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 80 Kč/100 ml
Oribe Priming Lotion Leave-In Conditioning Detangler Leave-In Conditioner for easy detangling
969,-
388 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner - 388 Kč/100 ml