Alza Benefit slevy - Conditioners & Balms
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 145
YVES ROCHER Couleur 200 ml
229,-
115 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: coloured Hair - 115 Kč/100 ml
SYOSS Intensive Conditioner Color 250 ml
169,-
68 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, best for hair type: coloured Hair and for all hair types - 68 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss Liquid Silk express balm 200 ml
190,-
95 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Balm -, suitable for: for all hair types and damaged hair, leave-in, volume: 200 ml - 95 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Color Brillance Vibrant Color Conditioner Coarse 200 ml
549,-
275 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: coloured Hair and frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner, 1000 ml
899,-
90 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: for all hair types and dry - 90 Kč/100 ml
YVES ROCHER Boucles 200 ml
249,-
125 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: wavy and curly - 125 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss Full Hair Wonder 200 ml
120,-
60 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Balm -, suitable for: for all hair types, damaged and fine and thinning hair, rinse-off, volume: 200 ml - 60 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Color Save Conditioner 200 ml
939,-
470 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and smoothing, best for hair type: coloured Hair, for all hair types and blond - 470 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss Blond Perfect Purple 200 ml
190,-
95 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Balm -, suitable for: coloured Hair, for all hair types and blond hair, leave-in, volume: 200 ml - 95 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Nutricurls Detangling Conditioner for Waves & Curls 200 ml
799,-
400 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: dry, wavy and curly and frizzy and unruly - 400 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner rinse-free conditioner for dry
549,-
275 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: for all hair types and dry - 275 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Hydrate Conditioner 1000 ml
799,-
80 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: for all hair types - 80 Kč/100 ml
MOROCCANOIL Intense Curl Cream 300 ml
Great price
999,-
Save 31,-
333 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: damaged and dry - 333 Kč/100 ml
MILK SHAKE Colour Maintainer Conditioner Flower Fragrance 1000 ml
1,149,-
115 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and gloss, best for hair type: coloured Hair - 115 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Miracles Silky & Glowing Conditioner 160 ml
109,-
68 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss and smoothing, best for hair type: for all hair types - 68 Kč/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Serie Expert Vitamino Color Spectrum Conditioner 75 ml
599,-
265 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, strengthening and gloss, best for hair type: coloured Hair - 265 Kč/100 ml
MILK SHAKE Volumizing Conditioner 1000 ml
Discounted -10 %
979,-
1,099,-
98 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume and smoothing, best for hair type: for all hair types - 98 Kč/100 ml
MILK SHAKE Colour Maintainer Conditioner 300 ml
979,-
326 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, gloss and easy combing, best for hair type: coloured Hair - 326 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Curls Enhancing Conditioner nourishing conditioner for wavy and curly
499,-
250 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: wavy and curly - 250 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss Liquid Silk 200 ml
120,-
60 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Balm -, suitable for: for all hair types, damaged and fine and thinning hair, rinse-off, volume: 200 ml - 60 Kč/100 ml
ALTERNA Caviar Multiplying Volume Conditioner 250 ml
949,-
380 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, gloss and volume, best for hair type: for all hair types, normal and fine and thinning - 380 Kč/100 ml
CHI Keratin 355 ml
579,-
163 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, regeneration, gloss, volume and smoothing, best for hair type: damaged and frizzy and unruly - 163 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Professional BC Bonacure Color Freeze Conditioner 1000 ml
789,-
79 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition and gloss, best for hair type: coloured Hair - 79 Kč/100 ml
HERBAL ESSENCES Chamomile 145 ml
209,-
144 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss and softness, best for hair type: for all hair types - 144 Kč/100 ml