Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,942
LUMANTE Black Cherry 85 g
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 128 Kč/100 g
NANINAILS Simply Pure Natural Skin 5ml
New arrival
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish gel coat, - 3,780 Kč/100 ml
OPI Nail Lacquer Ultra Violet Daze 15 ml
405,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish glossy, nourishing and strengthening, long-lasting - 411 Kč/100 ml
COCOSOLIS Solis Dark Self-tanning Foam 200 ml
829,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Tanning Foam SOLIS delivers a natural-looking, long-lasting tan, that perfectly matches your skin tone. Minimal odor, maximum results. Enriched with nourishing natural...
FLORENCINO Mulled Wine 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit, spicy and sweet scent, - 49 Kč/100 g
NAIPO MGF-301
11,999,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lymphatic Drainage Device - lymphatic massage, pneumatic massage and compression massage, used for massage, convalescence and lymphatic drainage, suitable for thighs, feet and...
BALMAIN Hair Perfume Cardamom 1974 100ml
New arrival
2,990,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Perfume - 29,900 Kč/1 l
AVEENO Calm+Restore Skin Care for dry and sensitive skin 100 ml
719,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains night cream 50 ml and facial gel 50 ml
MEDIVON Lumi Max
New arrival
9,170,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Mask - advanced home phototherapy, 744 LED diodes, 415–1072nm wave spectrum, care for face, neck and décolletage, fresh and smoother skin appearance, supports natural...
FLORENCINO Sandalwood 510 g
249,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 49 Kč/100 g
FLORENCINO Apple Cinnamon 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit, sweet and cinnamon scent, - 49 Kč/100 g
OPI Nail Lacquer Glowin' on Vacay 15 ml
405,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish glossy, nourishing and strengthening, long-lasting - 411 Kč/100 ml
FLORENCINO Black Cherry 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 49 Kč/100 g
THERMOPRO TempSpike Pro TP-980-4
6,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Thermometer - digital type, designed for baking,smoking and for barbecues, includes 4 temperature probes with the length of 106 mm, audible Alarm, unit selection °C/°F and...
Nutriburst Biotin gummies for hair, skin and nails, biotin, zinc and liposomal vit. C, strawberry, 6
Discounted -6 %
279,-
299,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - combination of D-biotin (1250 μg), vitamin C (25 mg) and zinc (2.5 mg) in 1 gummy bear, with strawberry flavor, vegan formula with no added sugar, 60 gummies
YANKEE CANDLE Signature Sugared Cinnamon Apple 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
INNISFREE Black Tea Enhancing Skincare Set 382 ml
1,399,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set
OPI Nail Lacquer Paintin' on Sunshine! 15 ml
405,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish metallic, nourishing and strengthening, long-lasting - 411 Kč/100 ml
Nutriburst Premium Hair, Skin & Nails gummies with biotin, A, B, C, E and zinc, strawberry, 60 pcs
589,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - strawberry-flavored gummies, biotin, zinc, vitamins A, C and E, hair support, skin and nails, support collagen formation, vegan formula without added sugar
Wahl Professional A-Lign Cordless 08172-016
New arrival
3,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - professional, min. cutting length: 0,4mm, 3 inserts
NANINAILS UV/LED Lamp Rose Gold
New arrival
639,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
UV Nail Lamp - drying, for gel nails and shellac, 30 seconds, 60 seconds and 10 seconds timer, 30 LED diodes, power source type: corded - 230 V
OPI Nail Lacquer Your Zestination Awaits 15 ml
405,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish glossy, nourishing and strengthening, long-lasting - 411 Kč/100 ml
Shark HT302EUPK Glossi 2-in-1
New arrival
4,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Hair Brush - bristle material: ceramics, min. temperature 100°C, max. temperature 220°C, heat up time 45s, cable length 1,82m, temperature control, also suitable for...
YVES ROCHER Premium Advent Calendar
New arrival
2,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Advent Calendar - contains Monoï Eau de Toilette 20 ml, Pure Algue Cleansing Gel 125 ml, Pur Bleuet Make-up Remover 100 ml, Pure Algue exfoliator 75 ml, Argan & Organic Moroccan...