Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,943
WELEDA Vlora+ Velvet Protection Oil 30 ml
449,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil - paraben-free
ABIB Glutathiosome Dark Spot Pad Vita Touch 60 Pcs (220 ml)
Great price
429,-
Save 42,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - 7.15 Kč/1 pc(s)
Galmed TeddyFit vitamin lollipops 10 pcs
169,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - vitamin lollipops with orange flavour, sugar-free, with a wide range of vitamins, rosehips and echinacea, 10 pcs
COCOSOLIS Choco Suntan & Body Oil 200 ml
1,149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tanning Oil - - 575 Kč/100 ml
OLD SPICE Adventurer 450 ml
New arrival
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains a 50 ml solid deodorant, a 150 ml spray deodorant and a 250 ml shower gel
MEDIVON Portia 2
4,582,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lymphatic Drainage Pants - for feet, calves and thighs, automatic shutdown and heating, 8 intensity levels, 4 programs, mains-powered, power consumption 23 W, black colour
SYOSS Glossing Toner Ultra Platinum
213,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, cream, number of hair washes: 8, , application method: toning for professional use only - 164 Kč/100 ml
MATIS PARIS Caviar Prestige Set 60ml
New arrival
3,859,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains The Serum 30ml, The Cream 15ml, The Night 15ml + Guasha massage tool
JOVS LED Light Mask for Neck and Chest
5,190,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Mask - for neck and chest, clinically proven red light, 66 LEDs, collagen synthesis support, skin regeneration
YANKEE CANDLE Signature Soft Blanket 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 245 Kč/100 g
MÁDARA Fake It Brightening Self Tanning Facial Serum 30 ml
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - 1,997 Kč/100 ml
JOVS Acneaway Acne Treatment Device
12,990,-
In stock 5 pcs
Cosmetic device - for the treatment of acne, the most advanced clinical technology for the treatment of acne, a double shock wave of pulsed light, reducing the volume of acne,...
Orthomovement Felt Aluminium 35-41
593,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Insoles - anatomical and insulated, size: 41, unisex, suitable for everyday use, material: polyethylene and merino wool
OLD SPICE Tomorrowland 450 ml
New arrival
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains a 50 ml solid deodorant, a 150 ml spray deodorant and a 250 ml shower gel
Siguro Pure Beauty Tiarra P580AP
New arrival
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Mirror - tabletop model, suitable for travel, mirror surface without magnification, LED backlight, 72 LEDs, warm, cool and natural light, gradual dimming option, charges via...
OPI Nail Lacquer Dopa-mani 15 ml
405,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish metallic, nourishing and strengthening, long-lasting - 411 Kč/100 ml
FLORENCINO Rosemary Citrus 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and fruit scent, - 49 Kč/100 g
NIVEA Sun Anti-Age Q10 SPF 50+ 40 ml
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , skin type: sensitive, mixed, dry and mature, 40 ml - 698 Kč/100 ml
SKINFOOD Carrot Carotene Calming Water Pad 60 pcs (250 g)
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - 9.98 Kč/1 pc(s)
FLORENCINO Passionfruit Pop 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit and sweet scent, - 49 Kč/100 g
SYOSS Glossing Toner Platinum
213,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, cream, number of hair washes: 8, , application method: toning for professional use only - 164 Kč/100 ml
REAL TECHNIQUES Travel Fantasy Set
699,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Brush Set - includes 10 make-up brushes and a travel case
N-MedicaL TRI-anti-AGE 60 pcs
2,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - hyaluronic acid (90 mg), hydrolysed elastin (100 mg), collagen (300 mg) in 1 capsule, gelatin capsule, suitable for vegans, does not contain preservatives or...
YANKEE CANDLE Signature Cinnamon Stick 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 245 Kč/100 g