Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,946
FLORENCINO Peach Iced Tea 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh, fruit and sweet scent, - 49 Kč/100 g
FLORENCINO Cherry Blossom 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral, fresh and fruit scent, - 49 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Crackling Embers 110 g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 245 Kč/100 g
NANINAILS Peel Off
New arrival
999,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kit - includes Peel Off gel polish, everything you need in one set, including instructions
FLORENCINO Orange Eruption 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 49 Kč/100 g
MÁDARA Fake It Self-tanning body lotion 150 ml
Discounted -17 %
639,-
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - 426 Kč/100 ml
FLORENCINO In The Garden 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 49 Kč/100 g
FLORENCINO Gardenia 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 49 Kč/100 g
COCOSOLIS Peach Suntan & Body Oil 100 ml
769,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tanning Oil - - 769 Kč/100 ml
WOODWICK Solar Haze 275 g
659,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 240 Kč/100 g
L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser 95 ml
New arrival
1,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 30 ml of tripeptide serum, 15 ml of eye contour cream and 50 ml of anti-wrinkle day cream
SYOSS Glossing Toner Cool Brown
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, cream, number of hair washes: 8, , application method: toning for professional use only - 164 Kč/100 ml
NUMBUZIN No.1 Centella Re-Leaf Green Toner Pad 70 pcs (190 ml)
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - hydrate and nourish the skin, soothes irritation and reduces redness, strengthen the skin barrier, improve skin elasticity and suppleness, unify the tone and...
ERBE SOLINGEN Men's leather manicure "Piedmont" 9950 brown
5,029,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Manicure Set - 6 tools, tool material stainless steel (INOX), case colour brown, case material leather, case dimensions 150 × 100 × 20 mm (H×W×D)
YANKEE CANDLE Signature Black Cherry 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
MATIS PARIS COLD Set 150ml
New arrival
1,849,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains Sensi-Cold Cream 50ml, Cold Lip Balm 8g, Cashmere Mask 100ml, cosmetic bag
INNISFREE Vitamin C Green Tea Enzyme Brightening Pad 60 Pcs (170 ml)
719,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - 11.98 Kč/1 pc(s)
Powerlogy Upgraded Collagen Complex 300 g
899,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colagen - combination of bovine collagen peptides (5.04 g), L-Glycine (5 g) and premium fish collagen (2.66 g) in 1 serving, multi-collagen complex with extra glycine and vitamin...
YANKEE CANDLE Signature Winter Night Stars 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
LOBEY After Sun Milk 200ml
459,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
After Sun Milk - calming and moisturizing effect - 230 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Barber Club 400 ml
New arrival
600,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains a 50 ml moisturising cream, a 50 ml roll-on deodorant and a 300 ml shower gel
SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Dark Spot Ampoule Pad 130 ml 60 pads
Great price
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - brightens the skin and evens out the tone, helps reduce dark spots, hydrate and increase skin comfort, soothes and supports skin balance, they cleanse the skin and...
Siguro Pure Beauty Cassie B550AP
New arrival
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Mirror - a combination of a make-up case with compartments and a detachable LED mirror (no magnification), which can stand on its own, LED backlighting, 56 LEDs, warm, cool...
ABIB Heartleaf Spot Pad Calming Touch 80 Pcs (150 ml)
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - 5.36 Kč/1 pc(s)