Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,946
PRIMASOFT Automatic touchless dispenser 700 ml
New arrival
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant Dispenser - in metal, hygienic sensor dosing, elegant design and high durability for everyday use in public and private areas
BAYLIS & HARDING Bergamot, Hemp & Santal 600 ml
843,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains body and hair soap 250 ml, after shave balm 100 ml, face wash 250 ml, bath crystals 100 g
KORRES Yoghurt Sunscreen Emulsion SPF 30 Body + Face 200 ml
Discounted -39 %
574,-
948,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 30, 200 ml volume - 287 Kč/100 ml
Babyliss PRO FXONE LO-PRO FX729E
New arrival
3,729,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - for hair and beard, professional, for both men and women, fast charging, battery indicator and adjustable cutting length, blade material titanium, battery operated...
SAFFEE LiftUp Day & Night Care Set
879,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains a hydrating lifting fluid and an anti-wrinkle night mask
SKINFOOD Carrot Carotene Air Sun Stick 18,5 g
529,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 2,859 Kč/100 g
ECOTOOLS Ecoluxe
559,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Brush Set - make-up set
PATYKA Tinted Face Sun Cream SPF50+ Tinted Face Sunscreen SPF 50+ natural 40 ml
700,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,750 Kč/100 ml
HOUSE OF HUR Brightening Skin Prep Essence Pad pcs (140 ml)
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads
PATYKA Face Sun Cream SPF30 Sunscreen SPF 30 40 ml
700,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 30, 40 ml volume - 1,750 Kč/100 ml
PATYKA Body Sun Milk SPF 50, 100 ml
700,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 100 ml volume - 700 Kč/100 ml
KORRES Yoghurt Sunscreen Face Cream SPF 50 50 ml
Discounted -39 %
411,-
680,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 822 Kč/100 ml
ECOTOOLS Sea Gems Eye Brush Set + Tin Case
449,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Brush Set - contains 5 eye makeup brushes
KORRES Yoghurt Sunscreen Face Cream SPF 30 50 ml
Discounted -39 %
382,-
631,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 30, 50 ml volume - 764 Kč/100 ml
IDA WARG Self-Tanning Body Spray 150 ml
566,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Tanning Mist - - 377 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature A Calm & Quiet Place 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Enchanting Cherry Blossoms 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
MATIS PARIS Sun Protection SPF30 Milk 200 ml
929,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Lotion with SPF 30, 200 ml volume - 465 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature White Strawberry Bellini 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Blooming Love 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Wild Orchid 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Iced Berry Lemonade 110 g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
PATYKA After Sun Repairing Balm 150 ml
700,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
After Sun Cream - 467 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature Ocean Air 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 245 Kč/100 g