Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,947
Kiepe Professional Hepike Clipper REBEL
New arrival
4,344,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Hair Clipper - professional, min. cutting length: 0,3mm, max. cutting length: 19mm, 8 inserts
Simplehuman Trio with sensor and lighting, 1/5/10× magnification, stainless steel
New arrival
9,590,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Makeup Mirror - desktop, material: metal, 5× magnification, diameter: 20cm, led light and motion sensor
Zwilling BT Twinox Premium Yak Leather Manicure Set No. 98681, Black
New arrival
4,799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
OLD SPICE Knight 300 ml
New arrival
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains a 50 ml solid deodorant and a 250 ml shower gel
PANTENE Pro-V Hydration Recharge + Keratin Protect 700 ml
New arrival
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 400 ml of shampoo and 300 ml of hair mask
L'ORÉAL PARIS Mup Oap + Pouch Box 14.9 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains lengthening mascara (9.9 ml) and volumising lip gloss (5 ml)
L'ORÉAL PARIS Men Expert 700 ml
New arrival
530,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 300 ml shower gel, 300 ml shower gel, 50 ml roll-on antiperspirant, 50 ml roll-on antiperspirant
ACM Laboratory Dermatology Rosakalm Anti-Redness Duo 290 ml
New arrival
739,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains a cream and micellar water to combat skin redness
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Creme Brulee 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Tangerine & Vanilla 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sun & Sand 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Lime 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Midsummer's Night 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lavender Vanilla 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler 100 ml
New arrival
1,400,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains a moisturising face serum (30 ml), an eye serum (20 ml) and a day cream (50 ml)
YANKEE CANDLE Signature Red Apple Wreath 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Red Raspberry 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
Garett Beauty Skin Ritual Hands
New arrival
3,890,-
In stock 2 pcs at the supplier's
LED Mask - LED therapy for hands, 7 LED colours, 150 LEDs, skin structure renewal, strengthening of the protective barrier, 5 usage modes, adjustable intensity and treatment time,...
NENO Beauty Alva
5,999,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Mask - therapeutic mask, 220 points of light, even treatment of the entire face, 3 brightening/anti-aging/regenerative modes, 4 wavelengths to improve elasticity, reduction of...
OMOROVICZA Deep Cleansing Set 250 ml
6,060,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains Thermal Cleansing Balm gentle balm, Cleansing Foam delicately scented foam, Refining Facial Polisher facial scrub
OPI Nail Lacquer Duo Pack 2 × 15 ml
810,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish glitter, strengthening, decorative, Quick-Drying and long-lasting - 405 Kč/pcs - from 2,700 Kč/100 ml
Kiepe Professional Hepike Clipper
New arrival
4,465,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Hair Clipper - professional, min. cutting length: 0,5mm, max. cutting length: 19mm, 8 inserts
Simplehuman Trio with sensor and lighting, 1/5/10× magnification, matt black
New arrival
9,590,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Makeup Mirror - desktop, material: metal, 5× magnification, diameter: 20cm, led light and motion sensor
Zwilling BT Premium Gold Ladies’ Leather Manicure Set No. 97749, beige
New arrival
5,999,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Manicure Set