Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,919
KÉRASTASE Gloss Absolu Cream Duo Set 285 ml
New arrival
1,919,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 45 ml of oil and 240 ml of styling cream
KÉRASTASE Mini Iconic Products Trio Set 90 ml
New arrival
1,769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains a 30 ml night serum, a 30 ml hair oil and a 30 ml serum
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Day & Night Bond Booster 75 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for weak and thinning hair, protects from high temperature, volume 75 ml - 933 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for weak and thinning hair, protects from high temperature, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Curls & Waves Bundling Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for wavy and curly hair, protects from high temperature, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Serum Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for normal hair, for fine hair, - 390 Kč/100 ml
MATIS PARIS AGE B Mood Cream 50 ml
Great price
1,889,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising and lifting, 50 ml - 3,778 Kč/100 ml
KÉRASTASE 8H Magic Night Serum Duo Set 120 ml
New arrival
1,689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains a 90 ml night serum and a 30 ml night serum
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Absolut Repair Duo Set 550 ml
New arrival
1,131,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 300 ml of shampoo and 250 ml of hair mask
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Vitamino Colour Spectrum Trio Set 580 ml
New arrival
1,803,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 300 ml of shampoo, 250 ml of hair mask and 30 ml of serum
KÉRASTASE Blond Absolu Trio Set 345 ml
New arrival
1,509,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 80 ml of shampoo, 75 ml of conditioner and 190 ml of protective treatment
KÉRASTASE Mini Iconic Products Travel Duo Set 60 ml
New arrival
1,209,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains a 30 ml night serum and a 30 ml hair oil
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Oil for frizzy and unruly hair, effect: smoothing, 100 ml volume, unisex - 700 Kč/100 ml
OMOROVICZA Elemental Emulsion 50 ml
3,320,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 6,640 Kč/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Absolut Repair Molecular Duo Set 390 ml
New arrival
1,821,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 300 ml of shampoo and 90 ml of oil
KÉRASTASE Iconic Products Duo Set 120 ml
New arrival
1,939,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains a 30 ml night serum and a 90 ml hair oil
GOLDWELL Dualsenses Colour Repair & Radiance Balm 75 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for fine hair, protects from high temperature and split ends, volume 75 ml - 933 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration-in-Hydrating Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from high temperature, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume Bodifying Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for fine hair, protects from high temperature, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
PATYKA Mattifying Anti-Blemish Fluid Mattifying Anti-Blemish Fluid 40 ml
700,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Fluid - immediate brightening and skin tone unifying effect - 1,750 Kč/100 ml
PATYKA Firming Lift-Radiance Night Cream Refill Regenerating Rejuvenating Night Cream Refill 50
1,900,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, normal, mixed and dry, effect: nourishing, regenerating and lifting, 50 ml - 3,800 Kč/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Metal Detox Duo Set 550 ml
New arrival
1,396,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 300 ml of shampoo and 250 ml of hair mask
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Metal Detox Trio Set 650 ml
New arrival
1,883,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 300 ml of shampoo, 250 ml of hair mask and 100 ml of leave-in conditioner