Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,953
GOSH X-Ceptional Wear 18 Sunny 30 ml
375,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, non-comedogenic, tone light, suitable for normal and mixed skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional cosmetics,...
GOSH Soft'n Tinted Lip Balm 005 Pink Rose 8 ml
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 3,738 Kč/100 ml
IDA WARG Vitalizing Enzyme Body Peeling 125 ml
451,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 361 Kč/100 ml
KUNDAL Honey & Macadamia Pure Body Lotion White Musk 100 ml
New arrival
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's, korean skin care, 100 ml volume - 189 Kč/100 ml
SLICK GORILLA 5-in-1 Super Serum for Men 50 ml
New arrival
490,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 98,000 Kč/100 ml
BALMAIN Silk Perfume 200ml
New arrival
1,270,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, protection and thermal protection, best for hair type: for all hair types - 635 Kč/100 ml
BALMAIN Volume Conditioner 300ml
New arrival
1,180,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume and gloss, best for hair type: soft, normal and fine and thinning - 393 Kč/100 ml
BALMAIN Illuminating Shampoo Silver Pearl 300ml
New arrival
1,020,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured hair, volume 300 ml, luxurious, paraben-free - 340 Kč/100 ml
GOSH Brow Tint Grey Brown 003 2.9g
375,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyebrow Gel blond eyebrows
LUMENE Invisible IlluminationFoundation SPF 30 Shade 1.5 30 ml
1,309,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up light coverage, non-comedogenic, tone medium, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan...
LUMENE Invisible IlluminationFoundation SPF 30 Shade 2 30 ml
1,309,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up light coverage, non-comedogenic, tone medium, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan...
LUMENE Invisible IlluminationInstant Glow Beauty Serum 100 30 ml
966,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up toning, non-comedogenic, tone light, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan cosmetics,...
LUMENE Invisible IlluminationFoundation SPF 30 Shade 0.5 30 ml
1,309,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up light coverage, non-comedogenic, tone light, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan...
LUMENE Invisible IlluminationFoundation SPF 30 Shade 00 30 ml
1,309,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up light coverage, non-comedogenic, tone light, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan...
LUMENE Invisible IlluminationInstant Glow Beauty Serum 200 30 ml
966,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up toning, non-comedogenic, tone medium, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 505 Bronzo Shimmer 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: brown, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Professionale Tinted Brow Gel 1 Biondo 6 g
689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - gel, long-lasting, matte effect, gold colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 6 g
COLLISTAR Impeccabile Long Wear Foundation 3R - Naturale Rosato 30 ml
1,239,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Long Wear Foundation 1R 30 ml
1,239,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 415 Mocha Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Twist Velvet Bronzer 5 g
879,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bronzer - dermatologically tested, for use on lips and safe for eyes, suitable for normal, mixed and mature skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, weight: 5 g,...
COLLISTAR Impeccabile Stick Concealer 3 Naturale 4 g
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corrector coverage, tone medium, long-lasting, water-resistant, non-comedogenic and perfume-free, compact consistency, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, lasts...
KERASILK Essentials Smoothing Travel Set 200 ml
1,126,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains shampoo, conditioner and rinse-free spray
COLLISTAR After Sun Shower-Shampoo Moisturizing Restorative 400 ml
Discounted -6 %
769,-
822,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, deep cleansing, volume 400 ml, vegan, with proteins - 192 Kč/100 ml