Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,953
DR. HAUSCHKA Rose Nurturing Body Cream 145 ml
Great price
489,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Body Cream - for women, soothing, suitable for sensitive and dry skin, contains also shea butter, 145 ml volume - 337 Kč/100 ml
SOME BY ME Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150 ml
535,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Hair Tonic - peptide tonic for the scalp, promotes healthy hair growth, regulates sebum secretion, suitable for all scalp types - 357 Kč/100 ml
BULLDOG Original Spray Deodorant 125 ml
176,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, spray, oriental, refreshing, long-lasting, volume: 125 ml - 141 Kč/100 ml
NIVEA Stick AP Fresh Flower 50 ml
131,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 262 Kč/100 ml
MEDI-PEEL Aqua Essence Lifting Eye Cream - Lifting Eye Cream with Peptides 40 ml
449,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,123 Kč/100 ml
BULLDOG Fresh Mint & Cedarwood Spray Deodorant 125 ml
176,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, spray,, refreshing, long-lasting, volume: 125 ml - 141 Kč/100 ml
MARY & MAY Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask 110 g
592,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Face Mask - gel, moisturising, soothing and softening, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed and dry
Balade en Provence Gentle solid facial soap 80 g
299,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area
HEIMISH Black Tea Mask Pack 110 ml
485,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Face Mask - gel, moisturising and nourishing, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature - 441 Kč/100 ml
LANCER Active Rejuvenation Serum with Triple Dermal Complex
Discounted -8 %
4,400,-
4,799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 14,667 Kč/100 ml
Philips OneBlade Pro 360 for face and body QP6652/61
2,799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - on the beard and private parts, men' s, battery indicator and adjustable cutting length, 3 attachments, blade material steel, min. cut length 1 mm, max. cutting...
WoldoHealth 100% Beef Collagen 1000 g
1,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colagen - 100% hydrolysed bovine collagen, unflavoured, gluten and lactose free, 1000 g
RITUALS The Ritual of Ayurveda Small Gift Set 215 ml
Great price
1,089,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Shower foam 50 ml, Shower oil 75 ml, Body cream 70 ml, Body and hair spray 20 ml
Siguro Foot Haven F880Y
Great price
4,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Device - hot therapy, lymphatic massage, pneumatic massage, shiatsu massage, roller massage and compression massage, used for massage, suitable for feet and legs, special...
Siguro HR-T580S UltraTrim 15v1
Great price
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer
Siguro HR-T380S EasyTrim 5in1
Great price
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer
Siguro SK-N610W Pure Beauty Manicure Salon
Great price
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Manicure Set
Philips Series 7000 17v1 MG7941/15
2,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - for hair, beard, intimate parts and nose/ears, men' s, fast charging, battery indicator and self-sharpening blades, 17 attachments, blade material steel, min. cut...
Siguro LM-M290SS Pure Beauty
Great price
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Mirror – for desk, 360° rotating, two viewing surfaces, 1×/5× magnification, 72 LEDs, warm, cold and white light, gradual dimming, material: glass and stainless steel,...
RITUALS The Ritual of Jing Small Gift Set 190 ml
Great price
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Body oil 50 ml, Shower foam 50 ml, Body cream 70 ml, Body mist 20 ml
Philips Series 9000 HC9450/15
2,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - for normal use, min. cutting length: 0,5mm, max. cutting length: 42mm, 3 inserts
Siguro Pure Beauty Nola M390SU
Great price
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Mirror - desktop, material: stainless steel, diameter: 16,5cm, led light, adjustable, reversible, touch sensor, light intensity adjustment and colour temperature setting
Siguro Pure Beauty Tiarra P580RG
Great price
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Mirror - tabletop, suitable for travel, display area with 1× magnification, LED backlight, 72 LEDs, warm, cold and white light, the possibility of gradual dimming of the...
Beautifly AuraSkin Pro
4,825,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Mask – grey colour, 2000mAh battery capacity, 280 LEDs, instructions in the package, charging cable and controller, skin rejuvenation, reduction of wrinkles, firming of the...