Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,946
NIVEA Sun Sunscreen Sensitive SPF50 50 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 518 Kč/100 ml
RITUALS Amsterdam Collection Scented Candle 400 g
1,139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 285 Kč/100 g
LUMANTE French Vanilla Elegance 85 g
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - vanilla scent, - 128 Kč/100 g
SYOSS Color 5-8 Hazelnut Brown (50ml)
184,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening and root or grey coverage for professional use only - 368 Kč/100 ml
NANINAILS Hard Base Cover Mysty Rose 5 ml
179,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish base coat, , strengthening, for UV lamps and long-lasting - 3,580 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 4-0 Natural Brown 60 ml
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SYOSS Color 3-1 Dark Brown (50ml)
184,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening and root or grey coverage for professional use only - 368 Kč/100 ml
CHILLY gel Soothing 200 ml
from
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - Ladies, soothing, moisturizing and refreshing, helps against odor and itching, daily and postpartum, the active ingredients include aloe vera, with natural...
NIVEA Sun Kids Trigger spray SPF 30 270 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray - - 133 Kč/100 ml
SYOSS Color 4-8 Chocolate Brown 50 ml
184,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage for professional use only - 368 Kč/100 ml
SYOSS Oleo Intense 4-60 Golden-brown 50ml
186,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and colour brightening for professional use only - 372 Kč/100 ml
WOODWICK Sun Ripened Berries 609 g
819,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 134 Kč/100 g
SYOSS Root Retoucher Black 120 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Root Spray - instantly covers grey hair, lasts until you wash your hair
SYOSS Root Retoucher Brown 120 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Root Spray - instantly covers grey hair, lasts until you wash your hair - 178 Kč/100 ml
WELEDA Vlora+ Ph Balancing Wash 200 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel
Medisana CR870
599,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pedicure , electric foot file, 2 speeds, 3 attachments
LUMANTE Apple Cinnamon 397 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - oriental scent, - 88 Kč/100 g
LUMANTE Ship Sugar Cookie 423 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet scent, - 109 Kč/100 g
GARNIER Hydrocolloid Invisible Patches for Skin Imperfections with BHA, 8pcs
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Acne Patches Pure Active 8-hour hydrocolloid invisible imperfection patch with BHA helps absorb oil and impurities and visibly reduces imperfections. - 16.13 Kč/pcs -...
Kiepe Power Up Hair Clipper
3,689,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - for hair, professional, washable attachments, fast charging, led charging indicator and length setting, 5 inserts, sharp edge made of titanium, Minimum cutting...
SCHWARZKOPF LIVE Ultra Brights Steel Silver 50ml
from
172,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 15, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - from 398 Kč/100 ml
SYOSS Oleo Intense 5-54 Ashy Light Brown 50 ml
186,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening, root or grey coverage and lightening for professional use only - 372 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Wild Orchid 567 g
684,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
OLIVIA GARDEN Hair Scissors Set Xtreme 5.0" + Epilating Scissors 6.35"
1,690,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairdressing Set - adjustable centre screw and finger rest, overall length 13 cm, blade material stainless steel, ergonomic and metal handle