Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,951
Nutricius Biotin 300 µg 90 tablets
Discounted -20 %
119,-
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin B – belongs to the group of B vitamins, promotes healthy hair and helps maintain beautiful skin
SYOSS Metallics Collection 12-53 Pearl Platinum 50 ml
184,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: root or grey coverage - 368 Kč/100 ml
NIVEA Anti-Wrinkle Contouring 65+ Day & Night Cream Duopack 2 x 50ml
468,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Set for women for day and night, skin type: mature, effect: anti-wrinkle, regenerating, anti-dark spot and SPF faktor, 100 ml
Boll Junior Washbag turquoise
499,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Bag for toiletries and valuables. Dimensions: 15 x 10 x 22 cm, weight: 120 g
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 7-65 (LG5) Sparkling Nougat
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 250 Kč/100 ml
Remington CB9800 PROluxe You™
2,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Hair Brush - bristle material: ceramics, min. temperature 160°C, max. temperature 210°C, heat up time 30s, cable length 3m, temperature control and automatic...
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Lemon Lavender 567 g
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit and lavender scent, - 132 Kč/100 g
Boll Junior Washbag dutchblue
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Bag for toiletries and valuables. Dimensions: 15 x 10 x 22 cm, weight: 120 g
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
SAFORELLE Gentle Soothing Cleansing Care 250 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - French intimate hygiene
SCHWARZKOPF LIVE Intense Colour 035 True Red 50 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening, root or grey coverage and lightening - 478 Kč/100 ml
SYOSS Metallics Collection 3-89 Coffee Bronze 50 ml
184,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening and lightening - 368 Kč/100 ml
BABYLISS PRO FX8700GBPE
4,444,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - for hair, professional, for both men and women, non-slip handle and adjustable cut length, 8 attachments, blade material steel, min. cut length 0.8 mm, max. cutting...
Take it shop Silicone travel bottles 90 ml 4 pcs, dark apricot
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Travel Bottles - 4 bottles, volume 90 ml, food-grade silicone, BPA free, ideal for hand luggage
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 3-65 (W2) Dark Chocolate
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 250 Kč/100 ml
MÁDARA Sunscreen for face with plant stem cells SPF50 40 ml
Discounted -9 %
799,-
879,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,998 Kč/100 ml
NANINAILS Hollywood Blush 6 ml
179,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish gel coat, , for UV lamps, Quick-Drying and long-lasting - 2,983 Kč/100 ml
GARNIER Hyaluron duopack, 1 ks
Discounted -17 %
289,-
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Set - Contains Skin Barrier Repair Moisturiser for up to 48 hours of hydration 50 ml and Skin Barrier Repair Night Moisturiser 50 ml
Take it shop Silicone travel cups, 30 ml - set of 4, apricot
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Travel Bottles - pack of 4 pcs, silicone cups including the sleeve, volume 30 ml, food grade silicone, BPA free, ideal for hand luggage
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
WILKINSON Manicure Scissors
302,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Scissors - manicure, glossy finish, material steel
Underwear organizer - Black
297,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Bag
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Creme 10-2 Particularly ashy floating 50 ml
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 250 Kč/100 ml
NIVEA Sun Kid's Protect&Care SPF 30 250 ml
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 148 Kč/100 ml
NANINAILS Ibiza 6 ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish gel coat, , for UV lamps, Quick-Drying and long-lasting - 2,983 Kč/100 ml
GARNIER Vitamin C Serum + Daily UV Fluid Duo Pack, 1pc
529,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Set - contains brightening serum with vitamin C+30 ml and serum combined with SPF50+ in light day fluid 40 ml