Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,937
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks London Christmas Tea 368 g
739,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 201 Kč/100 g
OLIVIA GARDEN Expert Straight Gold&Brown 50 mm
759,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Brush - blow-dry, for long, short, curly, soft, coarse and thick, nylon bristles
COLLISTAR Gocce Magiche Face 30 ml
929,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - Ladies, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, on your face, moisturizing and tanning, vegan, volume 30 ml - 3,097 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 6-88 Dark Red 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Red Apple Wreath 368 g
734,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 199 Kč/100 g
BOEP Natural Sunscreen for the whole family SPF 30 200 ml
959,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 30, 200 ml volume - 480 Kč/100 ml
COCOSOLIS Solis Gradual Tan Body Milk 200ml
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - 375 Kč/100 ml
OLIVIA GARDEN Expert Shine Wavy Bristles White&Grey 25 mm
592,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Brush - blow-dry, for long, short, curly, soft, coarse and thick, nylon bristles
SCHWARZKOPF PALETTE Deluxe 11-11 Ultra Titanium 50 ml
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, , application method: comprehensive dyeing - 310 Kč/100 ml
BABYLISS PRO FX7870GBPE
3,669,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - for hair and beard, professional, for both men and women, non-slip handle, blade material titanium, max. cutting length 0.5 mm, mains power, battery operated, push-button...
ASTRID SUN Family Sunscreen Lotion Spray SPF 30 270 ml
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray - - 137 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Shimmering Christmas Tree 368 g
734,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 199 Kč/100 g
OLIVIA GARDEN Expert Shine Wavy Bristles White&Grey 65 mm
819,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Brush - blow-dry, for long, short, curly, soft, coarse and thick, nylon bristles
OLIVIA GARDEN Bamboo Touch Nylon L
289,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Brush - styling, for long, short, curly, soft, coarse and thick, nylon bristles
WELEDA Intimate Soothing Cream 30 ml
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cream
Take it shop Silicone travel cups, 30 ml - set of 4, dark apricot
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Travel Bottles - pack of 4 pcs, silicone cups including the sleeve, volume 30 ml, food grade silicone, BPA free, ideal for hand luggage
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
SCHWARZKOPF Creme Supreme 9-0 Natural Very Light Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 1-1 Cool Black 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
Take it shop Silicone travel cups, 30 ml - set of 4, grey
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Travel Bottles - pack of 4 pcs, silicone cups including the sleeve, volume 30 ml, food grade silicone, BPA free, ideal for hand luggage
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
Take it shop Silicone travel cups, 30 ml - set of 4, blue
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Travel Bottles - pack of 4 pcs, silicone cups including the sleeve, volume 30 ml, food grade silicone, BPA free, ideal for hand luggage
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
SCHWARZKOPF Live Intense Colour 105 Pink Purple 60ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, composition: vegan, application method: comprehensive dyeing - 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Root Retouch Light Brown 3 g
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, powder, , application method: root or grey coverage for professional use only
Powerlogy Fizzy Collagen Orange 300 g
679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colagen - sparkling grass fed collagen with vitamin C and orange flavour
Spirella cosmetic magnifying mirror Akira, matt pink, steel
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Mirror - desktop, material: metal, diameter: 16,5cm, reversible