Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,953
DERMALOGICA Expert Cleanse + Glow 400 ml
New arrival
3,150,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains Daily Microfoliant 74 g, Special Cleansing Gel 250 ml and PreCleanse 150 ml for perfectly clean skin, two-phase make-up removal, exfoliation, to...
Simplehuman Trio with sensor and lighting, 1/5/10× magnification, brass and stainless steel
New arrival
9,590,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Makeup Mirror - desktop, material: metal, 10× magnification, diameter: 20cm, led light and motion sensor
Zwilling BT Classic Inox Ladies’ Leather Manicure Set No. 97654, red
New arrival
6,199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
NIEGELOH SOLINGEN Women’s Leather Manicure Set 82068, red
New arrival
5,659,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
NIEGELOH SOLINGEN Leather Manicure Set 82078, pink
New arrival
5,659,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Manicure Set
Zwilling BT Premium Gold Women’s Leather Manicure Set No. 97748, black
New arrival
6,129,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Manicure Set
Zwilling BT Premium Twinox Leather Manicure Set No. 97103, black
New arrival
9,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
Zwilling BT Twinox Leather Manicure Set 97054-004, black
New arrival
14,059,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
NIEGELOH SOLINGEN Women’s Leather Manicure Set 82128, brown
New arrival
4,859,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
NIEGELOH SOLINGEN Women’s Leather Manicure Set 82028, Pink
New arrival
3,659,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Manicure Set
NIEGELOH SOLINGEN Women’s Leather Manicure Set 82018, Red
New arrival
3,659,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
DRIPPING GOLD Bronze Tanning Face Serum 30 ml
New arrival
599,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - 1,997 Kč/100 ml
OLD SPICE Ski 300 ml
New arrival
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains a solid antiperspirant (50 ml) and shower gel (250 ml)
PANTENE x Robert Indiana Artist Edition 870 ml
New arrival
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 250 ml cleansing shampoo, 220 ml conditioner, 300 ml hair mask and 100 ml nourishing hair oil
HEAD & SHOULDERS Sensitive Scalp + Gillette Series Gel 600 ml
New arrival
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 200 ml of shaving gel and 400 ml of shampoo
HERBAL ESSENCES Repair Moroccan Argan Oil set, 695 ml
New arrival
559,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 250 ml of conditioner, 350 ml of shampoo and 95 ml of hair elixir
PANTENE Pro-V Smooth & Sleek Argan + Keratin Protect 200 ml
New arrival
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 100 ml of oil for frizzy and dull hair and 100 ml of oil for intensive hair care
HEAD & SHOULDERS Gentleman Set 450 ml
New arrival
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 400 ml of shampoo and 50 ml of solid deodorant
PANTENE Pro-V Intensive + Keratin Protect 700 ml
New arrival
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 400 ml of shampoo and 300 ml of hair mask
HEAD & SHOULDERS Iconic Protection 450 ml
New arrival
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 400 ml of shampoo and 50 ml of solid deodorant
GARNIER Mup Mny+Gar Box 407.2 ml
New arrival
530,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 400 ml of micellar water and 7.2 ml of volumising mascara
YANKEE CANDLE Signature Silver Sage & Pine 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
NanoSPACE Cosmetics Complete Skin Care Routine Set 10pcs
New arrival
6,200,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cosmetic Set - includes: 1× Make-up Removing Milk, 1× Exfoliating Cleansing Gel, 1× AHA/BHA/PHA Skin Tonic, 1× Refreshing Mist, 1× Hydrating Serum with HA, 1× Unifying Serum with...
PATYKA Tinted Face Sun Cream Medium SPF50+ Tinted Face Sun Cream SPF 50+ medium 40 ml
700,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,750 Kč/100 ml