Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,918
SLICK GORILLA Clay hair clay 70 g
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, strong hold
BOROTALCO Invisible Deo Spray 150 ml
from
93,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, does not stain and long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
BULLDOG Original Face Wash 150 ml
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for men, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for mixed and oily skins - 103 Kč/100 ml
NIVEA MEN Deep Black Carbon 150 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective, long-lasting, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
BATISTE Tropical 200 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for greasy and normal hair, volume 200 ml - 50 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Power Sport Mega Strong Gel 150 ml
175,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for all hair types, strong hold, volume 150 ml - 117 Kč/100 ml
GARNIER Micellar Cleansing Water All-in-1 Sensitive Skin 400 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 40 Kč/100 ml
SYOSS Power Hold Extreme 250 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - for all hair types, extra strong hold, volume 250 ml - 85 Kč/100 ml
OLD SPICE Deep Sea Shower Gel and Shampoo 3in1 400ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, perfect for: dry skin, alcohol-free, silicone-free and aluminium-free,...
Wartner Pen for wart removal
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Device - the fastest and most effective self-treatment of warts
GARNIER PureActive 3-in-1 Charcoal 150ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - washing means, cleansing, meant for the following skin type(s): oily - 113 Kč/100 ml
Rexona Invisible Black+White antiperspirant spray 150ml
from
67,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray, fresh, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 150 ml volume - from 53 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Repair & Protect 3 Minute Miracle 220 ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, nutrition and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 54 Kč/100 ml
FA MEN Antiperspirant Deo Spray Red Cedarwood 150 ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, antibacterial and protective, does not stain, 150 ml volume - 51 Kč/100 ml
NIVEA Body Milk Nourishing, 625ml
305,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, nourishing and softening, for oily, normal, combination, dry and mature skin, with vitamins, 625 ml volume - 49 Kč/100 ml
SYOSS Matt Fiber Cream 100 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Paste - for all hair types, protects from external influences, strong hold, volume 100 ml - 159 Kč/100 ml
PALMOLIVE Sensorial Escape Moroccan Rose & Peony 500 ml
from
71,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination and dry skin, cleaning and moisturising, for everyday use, vegan, floral fragrance, unisex, volume 500 ml -...
OLD SPICE Wolfthorn Shower Gel and Shampoo 3in1 400ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, refreshing, 400 ml volume - 30 Kč/100 ml
REXONA Men Cobalt Dry antiperspirant 200 ml
from
80,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 200 ml volume - from 45 Kč/100 ml
COSRX Advanced Snail Radiance Dual Essence 80 ml
Great price
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Essence - immediate brightening and skin tone unifying effect
URIAGE Eau Thermale Silky Body Lotion 200 ml
Great price
309,-
Save 60,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, dermo, for oily, normal, combination, dry and mature skin, 200 ml volume - 155 Kč/100 ml
BOROTALCO Invisible Deo Roll-on 50 ml
from
93,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, roll-on, fresh, does not stain, volume: 50 ml - from 218 Kč/100 ml
VICTORIA'S SECRET Fragrance Mist Romantic 250ml
Great price
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and nourishing, 250 ml volume - 180 Kč/100 ml
ĽORÉAL PARIS Revitalift Filler [HA] Night 50ml
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: normal, 50 ml - 758 Kč/100 ml