Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,920
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 30 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 797 Kč/100 ml
KNEIPP Good Night 600 g
179,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - bitter, regenerating, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 600 g - 30 Kč/100 g
BOROTALCO Solid Deodorant Pure 40 ml
from
82,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, fresh, protective and refreshing, against odor, volume: 40 ml - from 240 Kč/100 ml
WELEDA Citrus 24h Deo Roll-on 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, roll-on, citrus, for everyday use, volume: 50 ml - 398 Kč/100 ml
BATISTE Oriental 200 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for greasy and normal hair, volume 200 ml - 50 Kč/100 ml
Rexona Active Protection Fresh antiperspirant spray 150ml
from
67,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 150 ml volume - from 53 Kč/100 ml
300 ml Palmolive Aquarium
from
60,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for normal skin, cleaning and moisturising, with pump and for everyday use, vegan, floral fragrance, suitable for men, women, and children, volume 300 ml -...
SYOSS Max Hold Gel 250 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - for all hair types, extra strong hold, volume 250 ml - 85 Kč/100 ml
KUNDAL Night Repair Hair Lotion Into The Dream 100 ml
Amazing Deal
289,-
Save 110,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - unisex, leave-in, for greasy hair and dry, effect: hydration, growth and volume - 289 Kč/100 ml
FA Coconut Milk 750 ml
from
134,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, nourishing, softening and refreshing, perfect for: dry skin, 750 ml volume -...
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream 75 ml
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, nourishing, brightening, regenerating, revitalising and smoothing, 75...
AUSSIE SOS Repair & Revive 300 ml
Great price
159,-
Save 9.99
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, repair effect nourishes, volume 300 ml - 53 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Age Perfect Cell Renew Day Cream with SPF30 50ml
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: nourishing and lifting, 50 ml - 898 Kč/100 ml
NIVEA Cellular Luminous Antispot Day Fluid SPF50 40 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women daily, skin type: normal, effect: brightening, pigment spot reducer and SPF factor, 40 ml
WELEDA Calendula Face and Body Cream 75ml
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Body Cream hydrating, protective, nourishing and soothing, contains lanolin, skin type: sensitive, oily, normal, combination and dry, suitable from birth
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 95 ml
629,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 662 Kč/100 ml
YVES ROCHER Seaweed & Sea Butter 400 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...
Mizon Snail Repair Intensive Essence 100 ml
Amazing Deal
399,-
Save 266,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 399 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Age Perfect Collagen Expert Day Cream with SPF 30+, 50 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: regenerating, 50 ml - 598 Kč/100 ml
GARNIER Pure Active Anti-Imperfection Serum AHA + BHA CHARCOAL
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 830 Kč/100 ml
REXONA Men Cobalt Dry solid antiperspirant for men 50 ml
from
76,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick, bylinná fragrance, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying and for everyday use, 50 ml volume - from 178 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Sheet Mask Night 28 g
55,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising, nourishing and cleansing, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature
BOROTALCO Active Mandarin & Neroli Fresh Deo Spray 150 ml
from
93,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fruit, protective and softening, long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
KUNDAL Eau Thermale Scrub Body Wash Violet Muguet 500 ml
Amazing Deal
319,-
Save 80,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, exfoliating, moisturising, softening and soothing, perfect for: dry skin,...