Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,920
GILLETTE Arctic Ice 70 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, gel, 70 ml volume - 199 Kč/100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Double Cleansing Duo 325 ml
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Cleansing oil 200 ml, Cleansing foam 125 ml
WELEDA Make-up Removal Cleansing Oil 150 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: oily, normal and mixed, effect: nourishing, soothing and cleansing, moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
Old spice Deep Sea Solid Deodorant 85ml
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 234 Kč/100 ml
BOROTALCO Deo Roll Invisible Dry 50 ml
from
93,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, roll-on, fresh, does not stain, volume: 50 ml - from 218 Kč/100 ml
VERSACE Man Eau Fraiche Bath & Shower Gel 200 ml
649,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and refreshing, formula: luxurious, 200 ml volume - 325 Kč/100 ml
SYOSS Curl Control hair mousse 250 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mousse - for all hair types, provides protection from high temperature, volume 250 ml - 85 Kč/100 ml
BOROTALCO Active Mandarin & Neroli Fresh Deo Roll-on 50 ml
from
101,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, roll-on, citrus, protective, long-lasting, volume: 50 ml - from 238 Kč/100 ml
Schauma Dry Shampoo Miss Fresh 150 ml
124,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - silicone-free, for greasy hair, volume 150 ml - 83 Kč/100 ml
FA Men Sport 150 ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fruit, protective and refreshing, long-lasting, volume: 150 ml - 51 Kč/100 ml
Galmed Ondřejova ointment 100 g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ointment - for dry skin - contains lanolin - 100g
GARNIER Pure Active Salicylic Exfoliating Essence 120ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Essence - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care
MIXA Anti-Dryness Cream, 50ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: sensitive and normal, effect: moisturising and soothing, 50 ml - 518 Kč/100 ml
REXONA Men Sport Cool 150 ml
from
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 150 ml volume - from 59 Kč/100 ml
NIVEA Creme Care Shower Gel 750ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, massage, relaxing and softening, active ingredients include panthenol , with...
GARNIER Skin Naturals Hyaluronic Aloe Serum Sheet Mask 28 g
67,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising, nourishing and revitalisation, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature
FA MEN Sport Energy Boost 150 ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 51 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GOT2B Fresh it up Extra Fresh 200ml
220,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for all hair types, volume 200 ml - 110 Kč/100 ml
NIVEA Care & Starfruit 500ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, protective, active ingredients include aloe vera, ph neutral, 500 ml volume - 26 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Volume & Body 3in1 325 ml
109,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - for all hair types, repair effect nourishes, volume 325 ml - 34 Kč/100 ml
MIXA Anti-imperfection Cleansing Gel, 150ml
153,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex - 102 Kč/100 ml
FA Feel Refreshed 150 ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, fruit, protective, does not stain and long-lasting, volume: 150 ml - 51 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser duopack
749,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, brightening, regenerating, lifting and smoothing, 80 ml - 375 Kč/pcs -...
PURITO Centella Green Level Buffet Serum 60 ml
529,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 882 Kč/100 ml