Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,924
L'ORÉAL PARIS Midnight Cream 50 ml
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: nourishing, lifting, revitalising, antioxidant and smoothing, 50 ml - 1,098 Kč/100 ml
BOROTALCO Men Dry Unique Scent Deo Spray 150 ml
from
101,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fresh, protective, long-lasting, volume: 150 ml - from 79 Kč/100 ml
DETTOL Liquid Soap Gentle Chamomile 250ml
74,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, active substances include salicylic acid, with salicylic...
GARNIER Hyaluronic Aloe Toner Refreshing and Hydrating 200ml
139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 70 Kč/100 ml
NIVEA Q10 Energy Fresh Look Eye Cream 15 ml
259,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,727 Kč/100 ml
TRESemmé Keratin Smooth conditioner with keratin for dry hair 400 ml
161,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, easy combing and smoothing, best for hair type: dry and frizzy and unruly - 40 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GOT2B Fresh it up Extra Fresh 200ml
220,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for all hair types, volume 200 ml - 110 Kč/100 ml
LABELLO Original 4.8g
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: fragrance free, active ingredients: shea butter - 1,646 Kč/100 g
NIVEA Hawaii Flower & Oil Shower Gel 250 ml
85,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for normal, combination, dry and mature skin, antioxidant, cleaning, moisturising, protective, nourishing and softening, active ingredients include...
NIVEA Firming Body Lotion Normal Skin Q10 Plus 400 ml
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, nourishing and strengthening, for normal skin, contains coenzym Q10 and vitamin C, with vitamins, 400 ml volume - 72 Kč/100 ml
URIAGE Hyseac New Skin Serum Anti-Blemish Booster 30 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,663 Kč/100 ml
K18 Damage Shield Protective Conditioner 250 ml
990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition, gloss and smoothing, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 396 Kč/100 ml
MIXA Mattifying Cream, 50ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive, 50 ml - 458 Kč/100 ml
YVES ROCHER Vanilla 390 ml
289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising and nourishing, vegan, dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, 390 ml volume - 74 Kč/100 ml
URIAGE Xémose SOS Anti-Itch Mist 200 ml
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, fragrance-free and sulphate-free, dermo, 200 ml volume - 245 Kč/100 ml
GILLETTE Cool Wave 70 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, gel, 70 ml volume - 199 Kč/100 ml
Galmed Ondřejova ointment 100 g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ointment - for dry skin - contains lanolin - 100g
PANTENE Pro-V Hydration Recharge Heat & Glow 135 ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - for all hair types, protects from high temperature and split ends, volume 135 ml - 133 Kč/100 ml
GARNIER Hyaluronic Acid Essence for Skin Barrier Repair 120ml
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Essence - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care
SKIN1004 Madagascar Centella Cream 75 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women, skin type: sensitive and mixed, effect: moisturising, soothing, brightening and regenerating, 75 ml - 665 Kč/100 ml
COSRX Propolis Light Cream 65 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: sensitive, oily, normal, mixed and dry, effect: moisturising, nourishing and regenerating, 65 ml - 768 Kč/100 ml
FA Pink Passion deodorant 150 ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, floral fragrance floral, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - 51 Kč/100 ml
DR. HAUSCHKA Firming Mask 30 ml
1,129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - washing means, meant for the following skin type(s): sensitive, dry and mature - 3,763 Kč/100 ml
GARNIER Salicylic Fresh & Pure Moisturizing Sorbet Cream, 85ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising and soothing, 85 ml - 164 Kč/100 ml