Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,919
URIAGE Hysác Cleansing Gel 150 ml
Great price
369,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, suitable for mixed and oily skins - 246 Kč/100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum 100 ml
Great price
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 699 Kč/100 ml
Mitia Liquid Soap 5 l - Green Apple - green
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for normal skin, cleaning, moisturising and relaxing, for everyday use, pH neutral, apple fragrance, unisex, volume 5000 ml - 3.98 Kč/100 ml
DETTOL Kids refill for toothless. soap dispenser Bavič 3×250 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Soap - - 80 Kč/pcs
SYOSS Keratin Protection Spray 200 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, protects from high temperature, strong hold, volume 200...
HiPP Babysanft shower gel 400 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for normal skin, - 50 Kč/100 ml
got2b Beach Matt Mattifying Paste 100 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Paste - for coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, protects from external influences, medium hold, volume 100 ml -...
DETTOL Kids Bottleless refill. Dobrodruh 250 ml soap dispenser
94,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Soap -
ACNEUP Acne Gel 30 ml
Amazing Deal
199,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel -, dermo, night, with a volume of 30ml, suitable for unisex, for sensitive, oily and mixed skin type(s) - 663 Kč/100 ml
URIAGE Xémose Cleansing Soothing Oil 500 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing and cleansing, moisturises and contributes to the...
MEDICUBE Zero Pore Pad 155 g (70 pcs)
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - for cleansing the skin, ideal for oily and problematic skin types - 6.84 Kč/1 pc(s)
L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Anti-Wrinkle Serum with Three Types of Peptides, 30ml
Great price
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,197 Kč/100 ml
DETTOL With Lavender extract 500 ml filling
Great price
99,-
Save 20,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, no artificial colours, lavender fragrance, unisex, volume...
PALMOLIVE For Men Refreshing 3in1 Shower Gel pump 750 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and regenerating, ph neutral, 750 ml volume - 18.53 Kč/100 ml
WELEDA Calendula Cream Bath & Shampoo 200ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shampoo - recommended age from Birth, liquid, for all hair types, paraben-free, silicone-free and sulphate-free, volume 200 ml - 135 Kč/100 ml
CELIMAX Heartleaf Bha Peeling Pad 125 ml (60 pcs)
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - for atopic, eczematous, sensitive, greasy, normal, problematic, mixed, dry and mature skin, moisturizing, soothing and brightening, volume 125 ml - 5.65 Kč/1 pc(s)
AlzaEco Liquid Soap Aloe Antibacterial 3 l
Great price
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning and moisturising, active substances include aloe vera, alcohol-free...
DETTOL Disinfectant wipes 2in1 for hands and surfaces 15 pcs
Great price
61,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Wipes - travel, rinseless, 15 pcs per pack
SYOSS Max Hold hairspray 300 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - pro coloured, fine, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, extra strong hold, volume 300 ml - 66 Kč/100 ml
MEDICUBE Deep Lifting Peptide Eye Cream For Face 30 ml
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,597 Kč/100 ml
OLD SPICE Night Panther 1000 ml
284,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and refreshing, 1000 ml volume - 28 Kč/100 ml
OLD SPICE Deep Sea 1000 ml
284,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and refreshing, 1000 ml volume - 28 Kč/100 ml
BEAUTY OF JOSEON Glow Serum Propolis + Niacinamide 30 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,163 Kč/100 ml
GARNIER BB Cream Miracle Skin Perfector Classic 5in1 Medium 50 ml
Amazing Deal
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream , with the effect of moisturising, brightening and evens skin tone - 358 Kč/100 ml