Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,920
Schauma Kids detangling spray 150 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for unruly and frizzy hair, volume 150 ml - 66 Kč/100 ml
Schauma Shampoo Repair & Care 400 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine and damaged hair, repair effect, for extra volume and shine, volume 400 ml - 25 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Micellar Water 3 in 1 400ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 42 Kč/100 ml
NIVEA Protect & Care 150 ml
99,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and softening, long-lasting, travel and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
VERSACE Dylan Purple Bath & Shover Gel 200 ml
499,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning, moisturising and regenerating, formula: luxurious, 200 ml volume - 250 Kč/100 ml
SOME BY ME Snail Truecica Miracle Repair Starter Kit 90 ml
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Cleansing gel 30 ml, Toner 30 ml, Serum 10 ml, Cream 20 g
WELEDA MANDARINO DI CAPRI Shower Gel 200ml
210,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - Cleansing, for normal skin, fruity scent, natural and vegan, volume 200ml - 105 Kč/100 ml
ISNTREE Green Tea Fresh Serum - Green Tea Serum for oily skin 50 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 858 Kč/100 ml
VICTORIA'S SECRET Amber Romance 236ml
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's, moisturising, 236 ml volume - 203 Kč/100 ml
WELEDA Pomegranate 24h Deo Roll-on 50 ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, roll-on, fruit fragrance fruit, for everyday use, volume: 50 ml - 378 Kč/100 ml
DR. ALTHEA PDRN Reju 5000 Cream 20 g
539,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , skin type: dry and mature, effect: moisturising, soothing and regenerating
NIVEA Solar Sparks 150 ml
Amazing Deal
99,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
MEDICUBE PDRN Pink Glutathione Serum Mist 100 ml
409,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 409 Kč/100 ml
KNEIPP Kick Start 200 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 85 Kč/100 ml
HERBAL ESSENCES Coconut Scent Hydrate 250 ml
135,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and nutrition, best for hair type: for all hair types, normal and dry - 54 Kč/100 ml
REXONA Invisible Pure 150 ml
from
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 150 ml volume - from 59 Kč/100 ml
NIVEA Q10 Dual Active Serum 30 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,197 Kč/100 ml
YVES ROCHER Mango & Coriander 190 ml
139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and softening, with pump, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...
CATRICE HD Liquid Coverage 040 30 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for oily, normal and mixed skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to vegan...
FA Fresh & Dry Green Tea antiperspirant 150 ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and against odor, 150 ml volume - 51 Kč/100 ml
WELEDA Lavender Soothing Oil 100 ml
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin - 369 Kč/100 ml
OLD SPICE Bearglove 65 ml
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fruit fragrance fruit, does not stain, long-lasting and for everyday use, volume: 65 ml - 229 Kč/100 ml
VT COSMETICS Collagen Reedle Shot 100 50 ml
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,458 Kč/100 ml
HERBAL ESSENCES Orange Scent Volume 250 ml
135,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: strengthening and volume, best for hair type: for all hair types, soft and normal - 54 Kč/100 ml