Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,893
YVES ROCHER Olive & petit grain 400 ml
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...
YVES ROCHER Fast Absorbing Foot Cream 75 ml
249,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 80ml - 311 Kč/100 ml
Schauma Classic Shampoo For Men 250 ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, deep cleansing, for extra shine, volume 250 ml, vegan, silicone-free and with vitamins -...
TOMAS ARSOV Keratin Hair Liquid, 200ml
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 220 Kč/100 ml
NUXE Creme Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel 15 ml
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Gel - - 4,793 Kč/100 ml
NUXE Prodigieux EdP 50 ml
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 2,498 Kč/100 ml
HERBAL ESSENCES Deep Repair Hair Elixir with Moroccan Argan Oil 95 ml
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Oil for for all hair types, effect: nutrition, gloss and smoothing, 95 ml volume, for women - 167 Kč/100 ml
JUMISO Snail Mucin 88 + Peptide Cream 100 ml
479,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream daily and night, skin type: oily, effect: moisturising, soothing and protective, 100 ml - 479 Kč/100 ml
URIAGE Hyseac SOS Drying Gel 15 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising and soothing, dermo, daily, with a volume of 15ml - 2,393 Kč/100 ml
URIAGE Dépiderm Anti-dark Spot Serum Brightening Booster 30 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,997 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Sun Care After Sun Express Conditioner 200 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition, regeneration, gloss, softness, deep cleaning and easy combing, best for hair type: for all hair types -...
NIVEA Face Derma Activate Toner 200 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: oily, normal, mixed, dry and mature - 80 Kč/100 ml
BIONE COSMETICS Bio Keratin and Caffeine Hair Mask 260 ml
from
79,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for normal, damaged, wavy and curly and fine and thinning hair, 230ml volume, effect: nutrition, regeneration and growth - from 43 Kč/100 ml
WELEDA Lifting body serum with blue gentian 250 ml
499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, regenerating and strengthening, for normal skin, 250 ml volume - 200 Kč/100 ml
YVES ROCHER Shampoo for more volume 300 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 300 ml, silicone-free and sulphate-free - 66 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Aqualight 350 ml
169,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition and regeneration, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 48 Kč/100 ml
SYOSS Intense Plex Shampoo 440 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged hair, repair effect, for extra shine, volume 440 ml - 38 Kč/100 ml
FA Calming Divine Moments 400 ml
106,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and refreshing, perfect for: dry skin, formula: vegan, 400 ml volume - 27 Kč/100 ml
YVES ROCHER Mango & Coriander 30 ml
129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, nourishing and softening, vegan, active ingredients include shea butter, no artificial colours, paraben-free and...
NUXE Reve de Miel Honey Lip Care 10 ml
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing,
WELEDA Skin Food Nourishing Cleansing Balm 75 ml
329,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Balm - natural, with a volume of 75ml, suitable for unisex, for oily, normal, mixed, dry and mature skin type(s)
NIVEA Black & White Invisible Silky Smooth 200 ml
from
95,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray, protective, does not stain, 200 ml volume - from 60 Kč/100 ml
Schauma Shampoo 3in1 Deep Cleansing 400 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, deep cleansing, volume 400 ml, with vitamins - 25 Kč/100 ml
A-Derma PROTECT KIDS Sun Cream for Children with Very High Protection SPF50+ 250ml
859,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Lotion with SPF 50, 250 ml volume - 344 Kč/100 ml