Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,871
PANTENE Molecular Bond Repair rinseless cream for damaged hair 90 ml
199,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - for damaged hair, protects from high temperature, volume 90 ml - 221 Kč/100 ml
KORIKA Korean Heritage Silk & 8 Types of Hyaluronic Acid Silk Sleeping Mask 50 ml
829,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - night, moisturising and nourishing, meant for the following skin type(s): normal, mixed, dry and mature - 1,658 Kč/100 ml
YVES ROCHER Pure Algue Hydrating Micellar Water 400 ml
459,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water - for normal skin, removes make-up and cleanses - 115 Kč/100 ml
AVEENO Calm+Restore 200 ml
335,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Foam – for women, 200 ml, - 168 Kč/100 ml
MIZON AHA&BHA Daily Clean Toner 150 ml
549,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 366 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Professional Silhouette Flexible Styling&Care Lotion 200 ml
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional, for coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, light hold, volume 200 ml -...
MÁDARA Hydrating caffeine bar 11,5 g
359,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 60 Kč/pcs
WELEDA Exo Boost Double Serum 30 ml
999,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,330 Kč/100 ml
OLD SPICE Bearglove 200 ml
149,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fruit fragrance fruit, does not stain, long-lasting and for everyday use, volume: 200 ml - 75 Kč/100 ml
ANNA BRANDEJS Anti-Age Moisturiser SPF 30 50 ml
1,799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen unisex daily, skin type: normal and mature, effect: moisturising, anti-wrinkle, regenerating, protection against external influences and smoothing, 50 ml
ALFAPARF MILANO Blends of Many Energizing Lotion 12 × 10 ml
729,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for men, leave-in, for fine and thinning, effect: nutrition, strengthening and growth - 61 Kč/pcs - from 608 Kč/100 ml
YVES ROCHER Boucles 200 ml
249,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: wavy and curly - 125 Kč/100 ml
RADOX Feel Uplifted 225ml
Discounted -22 %
69,-
89,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, 225 ml volume - 31 Kč/100 ml
DASIQUE Shadow Palette #16 Violet Knit
Amazing Deal
559,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Shadow Palette - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 7,986 Kč/100 g
COCOSOLIS Grow Hair Growth Shampoo 250 ml
769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, promotes hair growth, volume 250 ml, vegan, paraben-free and paraffin-free - 308 Kč/100 ml
NIVEA Spray AP MEN Derma Control Sensitive 150 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for both women and men, spray,, antibacterial, protective and softening, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 34N Pecan 18 g
Amazing Deal
389,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting, tone medium, suitable for sensitive and normal skin, powdery consistency, lasts up to over 24 hours, the product belongs to korean cosmetics, 18 g...
SVR AZ Sebiaclear Ampoule Flash 30 ml
729,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,430 Kč/100 ml
REXONA Advanced Protection Bright Bouquet 50 ml
93,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, protective, long-lasting and against odor, volume: 50 ml - 186 Kč/100 ml
REVLON PROFESSIONAL Equave Detox Micellar Shampoo 485 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, deep cleansing, volume 485 ml, professional - 103 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask, 200 ml
499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types and dry, 200ml volume, effect: hydration, nutrition and gloss - 250 Kč/100 ml
REGINA Lens replacement refill
from
87,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Refill - classic, black
LUMENE Klassikko Anti-Age Revitalizing Rich Night Cream 50 ml
428,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising, 50 ml - 856 Kč/100 ml
OLAPLEX The Great Strength Set Holiday 305 ml
1,129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - set of hair cosmetics, contains No.0.5 Scalp Longevity Treatment 5 ml, No.3 Hair Perfector: 30 ml, No.4 Bond Maintenance Shampoo 100 ml, No.5 Bond Maintenance...