Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,916
ANUA 8 Hyaluronic Acid Moisturizing Gentle Gel Cleanser 150 ml
Amazing Deal
359,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for women, for normal skin - 239 Kč/100 ml
SYOSS Brow Tint dark brown
312,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyebrow Colour - last up to 4 weeks, covers the gray hairs, water and smudge resistant, for up to 10 uses, long-lasting eyebrow colour, simple application
URIAGE Bariederm Cica Daily Serum 30 ml
639,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,130 Kč/100 ml
GARNIER PureActive Charcoal Peel-Off Mask 50ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - peeling, cleansing and softening - 358 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser SPF25 Cream 50 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily, skin type: normal, effect: toning, 50 ml - 698 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Volume 4 Hairspray 250 ml
from
132,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - vegan, pro fine hair, provides protection from external influences, strong hold, volume 250 ml - from 62 Kč/100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 50 ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 678 Kč/100 ml
URIAGE Eau Thermale Glow Up Water Essence 100 ml
Great price
489,-
Save 110,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Essence - washing means, moisturising and brightening, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature
L'ORÉAL PARIS Eye and Lip Make-Up Remover 125 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area -...
HiPP Babysanft washing foam - replacement cartridge 250 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, moisturising and softening, formula: vegan, 250 ml volume - 40 Kč/100 ml
BOROTALCO Original Unique Scent of Borotalco Deo Spray 150 ml
from
93,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, protective and softening, long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
got2b Phenomenal Shaping Paste 100 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Paste - for all hair types, protects from external influences, strong hold, volume 100 ml - 199 Kč/100 ml
PALMOLIVE Naturals Coconut & Milk replacement cartridge 500 ml
Great price
from
71,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and nourishing, for everyday use, vegan, coconut fragrance, suitable for men, women,...
L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Night Gel 50ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel -, night, with a volume of 50ml, for oily, normal, mixed, dry and mature skin type(s) - 598 Kč/100 ml
URIAGE Bariederm Cica Daily Gel-Cream 40 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising, brightening and regenerating, dermo, with a volume of 40ml, suitable for unisex, for sensitive, normal and dry skin type(s) - 1,498 Kč/100 ml
PROTEX Ultra Soap with Natural Antibacterial Protection 6 × 90g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and protective, for everyday use, fresh fragrance, weight...
WELEDA Calendula Body Lotion 200ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Body Cream hydrating, softening and soothing, skin type: normal, suitable from birth
KNEIPP Foot care butter in glass 100 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 100ml - 169 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Revitalizing 24h Moisturizer 50 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, 50 ml - 698 Kč/100 ml
PALMOLIVE Naturals Almond Milk Shower Cream 750 ml
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, nourishing and softening, 750 ml volume - 17.20 Kč/100 ml
PALMOLIVE Naturals Milk & Honey Shower Cream 750 ml
135,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for women suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, nourishing and softening, ideal for dry skin, 750 ml volume - 18 Kč/100 ml
WELEDA Skin Food Light 75 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women for children, moisturising, protective, nourishing, softening and soothing, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, no...
SYOSS MEN Power Shampoo 440 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, smoothing, volume 440 ml, with vitamins - 38 Kč/100 ml
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 50 ml
1,549,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, leave-in, for coloured Hair, for all hair types and damaged, 50ml volume, effect: nutrition and regeneration - 3,098 Kč/100 ml